1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Upgrade Stones Explained Yükseltme Stones Açıklaması


 1. Avasin

  Avasin  

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.440
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi
  Şehir:
  Santa Clara/Küba

  Upgrade Stones Explained Yükseltme Stones Açıklaması
  Smelting Stones Eritme Taşlar
  The most basic of the upgrade stones. En yükseltme taş temel. These stones have different levels. Bu taşlar farklı seviyelerde var. You can break down your unwanted gear down into smelting stones by speaking with the "Transmuter" in Dratan and Juno. Smelting Stones have a 33% chance of success Sen başarı şansı% 33 olabilir de "Transmuter" ayrılmak aşağı istenmeyen eritme vites aşağı içine taşlarla konuşan var Juno. Ergitme Taşlar ve Dratan

  Heaven Stones Heaven Taşlar
  These are the second level of upgrade stones and the most popular among the people of Iris. Heaven stones have a 50% chance of success Heaven stones can be purchased in the Item Mall and can be found on the bodies of fallen monsters. Bu taşlar insanların arasında ikinci derecede popüler ve en taş yükseltme Iris. Heaven olabilir satın bir var% 50 taş Heaven başarı şansı Öğe Mall ve canavarlar düşmüş organları üzerinde bulunan olabilir.

  Lucky Smelting Stones Lucky Ergitme Taşlar
  Lucky smelting stones form the backbone of any good upgrading strategy. Lucky eritme taşlar iyi bir yükseltme stratejisinin belkemiğini oluşturur. 100% success and the ability to upgrade from +1 up to +6 make these stones very valuable. Lucky smelting stones have a 100% chance of success from +1 up to +6. % 100 başarı ve yetenek 6 kadar yükseltmek dan 1 değerli yapmak bu taşların çok. Lucky eritme taşlar 6 den 1 kadar başarılı 100 si şansı%.

  Extreme Stones Extreme Taşlar
  Extreme stones can be used ONCE on any piece of armor with the "Able to use extreme stone" ability. Extreme taşlar bir kez "Able ile zırh herhangi bir parçasına" yetenek aşırı taş kullanmak için kullanılabilir. Plan your extreme stone use carefully as these can be used only once per item. Extreme stones have a 100% chance of success for +1 up to +14. You can acquire extreme stones from fellow players or from gaining reputation points. kullanılan sadece bir kez başına öğe Planı olmak sizin olabilir bu gibi aşırı taş dikkatli kullanın. Extreme taşlar 14 için 1 kadar başarı şansı% 100. You puan ün dan kazanıyor veya yapabilirsiniz elde ekstrem oyuncular adam taş.

  Chaos Smelting Stones Chaos Ergitme Taşlar
  The king of all upgrade stones. Chaos smelting stones have a 100% chance of success up to +12 and can be used multiple times. These rare stones can be found in the Item Mall and from fellow Irisians. yükseltme taşları tüm kralı. Chaos tasfiye taşlar ve başarı kadar 12 şansı var% 100 kez birden fazla kullanılmış olabilir. Bu nadir taşlar bulunabilir Öğe Mall ve Irisians gelen adam.

  Türkçesine Google ile çevirdiğim için bazıları karışmış olabilir