Arkadaşlar her Salı günü yeni konular açılıyor...Update ne zmn bitcek? Niye bitmedi? falan.
Açıklıyorum ama her sefer gene yeni konu açılıyor ve soruluyor....

Updateler her zaman şu saatte biter diye bir şey yok.Tek bildiğimiz çok önemli bir şey gelmediği sürece her Salı Türkiye saatiyle 10:00'da biter.Ama bazen oluyor erken, bazen oluyor geç bitiyor.Peki nereden bilecez ne zaman biteceğini? Öncelikle Silkroad On Line oyununun sitesine girin.

{www.silkroadonline.net}<<<

Sonra oradaki bilgiye bakın. Örnek:

Hello. This is Silkroad Online.

In order to maintain a pleasant gaming and smooth patching experience, all servers will be undergoing weekly server inspection.

Weekly server inspection will occur every Tuesday.

Game Inspection Period : Aug 25th, 2009 13:00~18:00 Silkroad Standard Time (5 hours duration)

[Patch]

Game
- Legend IV Plus would be updated
Bird Roc, new weapon effect, new set item, Jewerly box event
- Inventory Expansion Item(premium item) would be added
- Ali Baba and the Forty Thieves Event would be applied

Web
- Forum modification would be applied
SRO hounors section would be added
In forum, new article would be restricted on number of letters and frequency

Şu anda bu yazıyor...

Burada oyun updateye ne zaman başlayıp ne zaman biteceği belirtiliyor....

Game Inspection Period : Aug 25th, 2009 13:00~18:00 Silkroad Standard Time (5 hours duration)

Yani oyunun ortalama bitiş süresi 25 ağustos Saat 18.00 Silkroad Standart Time diyor.Yani saat 18:00'de bitecek ama Türkiye'e göre değil, Silkroad Standart Time'a göre... Peki nerede bu "SILKROAD STANDART TIME" ?!?!?!?

SilkroadOnline 'de sağ tarafta "SILKROAD STANDARD TIME" yazıyor. Altında da saat yazıyor. Örnk "05:37 PM" yazıyor ise öğleden sonra 5.37 yani 17.37 demektir. Ama yine Türkiye saatiyle değil.

Peki nasıl bilecez Türkiye'de ne zaman bitecek? SILKROAD STANDARD TIME bizden tam 6 saat ilerde.Yani onlarda saat 18.00'da bitcekse bizde 12.00'da biter.

Açıklayabildiysem ne mutlu bana... Amacım hem her update yeni konular açılmasın, hemde serverların açılmasını boş boş beklemiyeyim. :mrgreen:

Arkadaşlar anlamazsanız yazın, bende resimler koyayım...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hmzsnmz demiş ki:
Açıklama için teşekkürler lakin global başlıkta 12 de açılacağı zaten belirtilmiş.
Hmm.... Ben genel updateler için konuştum. Niye konuştum? Çünkü her Salı herkes yeni konu açıyor... Bende cevaplıyorum 1 hafta olyor bi bakyom adam yine açmış... :mrgreen: Sırf bu konuyu açmak için üye olanlar bile var :mrgreen:

eet çok güzel 12 de açıldı alkışlıyoruz joymaxı bi işide dogru düzgün yapamıyorlar ya kaç dk gecikti hala acıcak yine ertelenmiştirde sövecegimiz için sölemiorlardır

Yav 1-2 ay oluyor neredeyse EXL'a girmeyeli -okul...- K0nular hâLâ geliyor mu? Kesildiyse ne mutlu bana :mrgreen:

Vatana millete ne hayırda bulunsak o kâr :lol:

Yukarı Alt