Takımı
Galatasaray

Şimdi aşağıdaki adrese gidip gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.Ama bu siistemde sanırsam hesabımıza çalan kişi yükleme yaparsa olmuyor çünkü son yükleme yapan paypal hesabını soruyor.

TIKLAYIN

Gelelim formu nasıl dolduracağınıza:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Smirnoff demiş ki:

Şimdi aşağıdaki adrese gidip gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.Ama bu siistemde sanırsam hesabımıza çalan kişi yükleme yaparsa olmuyor çünkü son yükleme yapan paypal hesabını soruyor.

TIKLAYIN

- Resim Silinmiş.

Harika bir topic çok teşekkürler :kalp:

Son düzenleme:
benim şifrem vardı hatta old costumerdım 5-6 ay sbot yükletmedim şimdi deniyom şifreyi Id yi falan kabul etmiyo forumu dolduruyom Id yi bulmuyo geri almanın başka bi yolu varmı :J

Smirnoff demiş ki:

TIKLAYIN

- Resim Silinmiş.

güzel paylasım sagol sıfreyı hatırlamayan adam son yükleme yapan paypal hesabını nerden bılsın^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
son yukleme yapılan tarih şart mı ? yoksa değil mi eger sartsa gitti bizim canım uyelik :(
ben bunu sormuştum son yukleme yaptıgın saati falan soylemen gerekiyor dedi nerden bileyim arkadas son yuklediğim saat ve tarihi.
son yukleme yapılan tarih şart mı ?

Sürek Yüklenirse O Zaman Satın Aldıgınız Kişinin Geri Alma Gibi Bi Şansı Kalmıyor Yanlışmıyım ?

Biri paypal hesabı ile süreyi uzatırsa o kişi tekrar alabilir.yanlışmıyım.

benim ki çalındı adam benim üzerime yüklü bota kredi yüklemiş botu alamıyorum geri varmı bunun çaresi??

eee biz extralob aracılıgıyla yuklettık paypal adresi felan bilmiyoruz nasıl geri alıcaz ?

Yukarı Alt