- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

gscihan

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_CaPtaiN_ demiş ki:
Hacım eline sağlık ta sen Id bulmak içinde şifre alırken değimişsin o hesap alırken değilmiydi :P :mrgreen:
Bu cümleden Bişey Anlayamadım Ama Ben Hem İd Hemde Pw Bulmayı gösterdim 2 side Alt alta Joymax.comdan girip bakarsan görürsün :wink1:

gscihan demiş ki:
_CaPtaiN_ demiş ki:
Hacım eline sağlık ta sen Id bulmak içinde şifre alırken değimişsin o hesap alırken değilmiydi :P :mrgreen:
Bu cümleden Bişey Anlayamadım Ama Ben Hem İd Hemde Pw Bulmayı gösterdim 2 side Alt alta Joymax.comdan girip bakarsan görürsün :wink1:
:mrgreen:
Bak Hani Id yi unuttuğumuz zaman 3 tane kutucuk varya oraya sen "Şifre alırken giridğiniz İsim" filan yazmışsın diyorumki orası "Hesabı alırken girdiğiniz İsim" olmıcakmıydı :?: :santa:

Jigsaw

Aileden
Sadece ID ve gizli cevap ile şifremizi öğrenebilsek bir de. Belki tekrar SRO oynarım. Gaymax işte. Adam gircek maili değiştircek gitti hesap. Gizli soru niye ki.. Pfff.

sana tek birşey sormak istiyorum adam id/pw gibi hep silkroad oynamak için her gün kullandığı birşeyi unutabiliyorsa eğer gizli yanıtı nereden hatırlayacak ? :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
TripMaster demiş ki:
sana tek birşey sormak istiyorum adam id/pw gibi hep silkroad oynamak için her gün kullandığı birşeyi unutabiliyorsa eğer gizli yanıtı nereden hatırlayacak ? :mrgreen:
Ya da mail'i. :mrgreen: :twisted:

şekil A ben :mrgreen: 65 lvl rog öğrenmişler şifresini gizli yanıt hatırlayamadığım için gitti b*k uğruna :mrgreen:

Yukarı Alt