Kan kanserinin veya herhangi bir kanserin hangi ülkede tedavisi var? Neyin davasını yapıyorsunuz. Kaçsaydı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK kaçar giderdi başka ülkeye ama o ne söyledi ;

"Beni Türk hekimlerine emanet ediniz"

Ronin demiş ki:
Kan kanserinin veya herhangi bir kanserin hangi ülkede tedavisi var? Neyin davasını yapıyorsunuz. Kaçsaydı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK kaçar giderdi başka ülkeye ama o ne söyledi ;

ama Atatürk'de yurtdışından doktor getirdi tedavisi için

Ama o soysuzların ayağına gitmedi...

Neyse herkesin kendi düşüncesi benim düşüncelerim bu yönde. Uzatmaya gerek yok yeterince uzadı zaten.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ronin demiş ki:

Belki geride kalmissindir ama TIP bayagi bir ilerledi... Siz arastirmiyorsunuz dur ben yardimci olayim size...

``Halsizlik, yorgunluk, nefes darlığı, çarpıntı, enfeksiyon, ateş, alışılmadık kanamalar, vücutta morarmalar, boyun, koltuk altı ve kasık bölgelerinde lenf bezlerinde ağrısız büyüme kan kanserlerinin en önemli belirtileri sayılıyor. Araştırmalar kan kanserlerinin tedavisindeki başarının yüzde 40-90 arasında değiştiğini gösteriyor.

Her 100 bin kişiden 2-10’unda görülen kan kanserlerinin oluşumunda, giderek artan çevresel kirliliğin önemli bir rolü olduğu belirtiliyor. Benzen içeren kimyasal maddeler, radyasyon, elektromanyetik alanlar; down sendromu gibi bazı kalıtımsal hastalıklar ve kemoterapi uygulaması, lösemi ve lenfomalardan oluşan kan kanserlerinin riskini artırıyor.
``

Demekki neymis,kanserin tedavisi varmis...

Simdi Mustafa Kemal den bahsetmissin... Birincisi onun hastaligi sirozdu... Erdal Inonu ise Kan Kanseri idi... Herhalde aradaki farki biliyorsundur... Ki Ataturk ten bahsederken gunumuz sartlarinda degil,bundan 69 yil once oldugunun da farkinda olmani oneririm... Cunku TIP 69 yilda cok yol kat etmistir... Wink

PS : Bilgi edinerek yorumlayalim,inanca,varsayima veya dusunceye gore degil...

başımız sağolsun Allah rahmet eğlesin çok büyük bir kayıp pspasha konuyu ne gusel çarptırıosun hemen şehitleri koymuş işin arasına o şehitler eceliyle ölse acımıycakmıydın

Yukarı Alt