1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Unlocker


 1. Hyperion

  Hyperion rank8

  Kayıt:
  17 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.482
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrencilik
  Şehir:
  bütün dünya :D
  Windows üzerinde bir dosya veya klasörü başka bir yere kopyalamak istediğimizde veya silmek istediğimizde, klasör veya dosya başka bir eylem için kullanıldığından dolayı, silinmeyebilir veya kopyalanmayabilir. Bu tür durumlar bazen sinir edici de olabiliyor. Bunun için Unlocker, Windows'un kullandığı dosya veya klasörleri çözebilen bir program olarak yardımımıza koşuyor.
  [​IMG]
  Açılan kapılar

  Program oldukça ufak bir boyuta sahip ve tamamen ücretsiz; ama küçüklüğüne rağmen, işlevi ile boyundan büyük işler yapabiliyor. Programı yükledikten sonra herhangi bir işlem yapılmayan dosya veya klasör üstüne sağ tıklayıp, Unlocker'ı seçtikten sonra ufak bir menü karşımıza geliyor. Menüden dosya üstündeki eylemi görebiliyoruz. Dosya üstündeki kilidi açabilir ve eylemi kaldırabiliriz. Ayrıca menüdeki seçeneklerden dosyayı yeniden adlandırabilir, başka yere taşıyabilir, kopyalayabilir veya silebilirsiniz. Programı kullanması basit. Unlocker'ın arabirimi sade ve kullanışlı, ancak seçilecek eylemler için (Kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma, silme) menü üstünde kısa yol tuşlarının olması daha iyi olurmuş. Böylece kullanım biraz daha iyi olabilirmiş.

  Bazı işe yarar programlar sadece belli başlı birkaç dili destekliyor. Unlocker'ın belki de en iyi yönlerinden biri birçok dili desteklemesi ve bunlar içinde Türkçe desteğinin de bulunması. Programı rahat bir şekilde Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

  Anahtarcı

  Unlocker, tam bir kilit uzmanı. Son versiyonu 1.8.7 ile birlikte eski sürümlerdeki hataları ayıklanmış ve güncellenmiş durumda. Yazılım sisteminizde bulunması gereken küçük, ama yararlı programlardan biri. İşletim sisteminin kilitlediği veya kullandığı dosyaları veya klasörleri çözüp, yapmak istediğiniz eylemi gerçekleştirebilirsiz.

  Üretici ve Dağıtımcı: Cedrick Collomb
  Lisans: Ücretsiz
  Web adresi: http://ccollomb.free.fr/unlocker/
   
 2. StormHero

  StormHero rank8

  Kayıt:
  12 Ekim 2007
  Mesajlar:
  776
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Prusias ad Hypium
  programın linkini koymayı unutmuşsun
   
 3. TwiLighT

  TwiLighT rank8

  Kayıt:
  24 Ekim 2008
  Mesajlar:
  3.851
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0