arkadaşlar skillere unknow dio ya çıkıp giriorum unknow olan düzelmiş bu sefer dieri unknow olmuş nası halledicem bunu?

oyundan 50 kere çıkıp girdim 50 kere şehirlere tp oldum gene unknow. diyelim bi skill unknow yeni skill açtığında unknow düzelio bu sefer yeni açılan unknow oluo.

Morwena

Buralıyım
Oyunda bottayken skilleri uplayınca Bot skill menüsünden upladığın skiller unknow skill olarka gözükecektir ...
Oyundan çıkıp girdiğinde tekrar normale dönecektir Wink :santa:

üzerindeki tüm itemleri çıkar üzerinde bişey kalmasın şehre return çek home bas skillere refresh yap ondan sonra tekrar return çek düzelmesi gerekiyor.

Çıkıp girdikten sonra hala duzelmemiş ise o skile bir up daha ver ve tekrar oyuna çık gir hata düzelmiş olacakatır.. extraokk

Kodları algılayamadıgı için bu sorun sık sık olmasada yasanıyor önemli bişiy deil yani

İyi Kasmalar popcorn

wHaaT demiş ki:
Çıkıp girdikten sonra hala duzelmemiş ise o skile bir up daha ver ve tekrar oyuna çık gir hata düzelmiş olacakatır.. extraokk

Kodları algılayamadıgı için bu sorun sık sık olmasada yasanıyor önemli bişiy deil yani

İyi Kasmalar popcorn
yaw yeni bi skill actım su cok lazım onu up lama sansım yok skili nasıl unknow dan kurtarabilirim??

Yukarı Alt