1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Üniversitede Hipnoz Rezaleti!


 1. Ben de

  Ben de rank8

  Kayıt:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  4.541
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Üniversite ortamında yapılan hipnoz gösterisinde sandalye üzerinde yatan adamın üzerinde çocuk yürütülüp örnek olsun diye cam yendi.

  [​IMG]

  Kişisel iletişim uzmanı Kadir Demirbüken, hipnozla uyuttuğu ilköğretim öğrencisini bir üniversiteli gencin üzerinde yürüttü. Atatürk Üniversitesi (AÜ) Kariyer Topluluğu ile bir eğitim danışmanlık firmasınca AÜ Kültür Merkezi'nde, ''Sınav Başarısı İçin Hipnoz Gösterisi'' düzenlendi.

  Kişisel iletişim uzmanı Demirbüken, sınavlara hazırlanan öğrencilerin motivasyonunu sağlamak amacıyla düzenlenen gösteride, hipnoz tekniklerini öğrenciler ve vatandaşlar üzerinde uyguladı.

  Sahnede hipnozla uyuttuğu öğrencilere, sınavlar ve yaşamla ilgili sorular yönelten Demirbüken, ayrıca iki sandalye üzerine uzatılan AÜ öğrencisi Muhammet Coşkun'un üzerine bir ilköğretim öğrencisini çıkartarak yürüttü.

  ÖRNEK OLSUN DİYE CAM YEDİ!

  Demirbüken, hayatta elde edilmeyecek ve yapılamayacak hiç bir şeyin olmadığını göstermek amacıyla da bir cam bardağını kırarak yedi. Yaklaşık iki saat süren gösteriye, öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

  Aptal kesicek boğazını artistlik yaparken. :twisted: