Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Varsa son dakika kritik bilgi paylaşımları yapın beyler, çok geç kalmadan da yatın :P
Geçmiş ola bu saatten sonra :lol: :lol: Biraz gözlerimin kapanmasını bekliyorum sonra yatıcam yarın Zeki Müren Lisesinde sınava giriyorum da :santa: :santa:

Advance

Şuan boş duran, oyun oynayan varsa gidip formüllere göz gezdirsin en azından akılda kalması için, sınav öncesi formül bakmak işime çok yaradı benim daha önceden.

Advance demiş ki:
Şuan boş duran, oyun oynayan varsa gidip formüllere göz gezdirsin en azından akılda kalması için, sınav öncesi formül bakmak işime çok yaradı benim daha önceden.
Ya biraz baktım ama daha fazla bakmak istemiyorum heyecan yapıyorum baktıkça bro..

Advance

Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
Advance demiş ki:
Ya biraz baktım ama daha fazla bakmak istemiyorum heyecan yapıyorum baktıkça bro..
Heyecan olmaması zaten kötü, bırak olsun biraz :mrgreen:

Alarmı kurmayı unutmuşum. Kalkamadım bu sabah. Neyse üzülmüyorum ve pişman değilim bir şey bildiğim yoktu zaten. Meslek lisesi mezunundan ne beklenir ki hayatım boyunca mat2 görmemişim ben :D

Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
Alarmı kurmayı unutmuşum. Kalkamadım bu sabah. Neyse üzülmüyorum ve pişman değilim bir şey bildiğim yoktu zaten. Meslek lisesi mezunundan ne beklenir ki hayatım boyunca mat2 görmemişim ben :D
GEçmiş olsun.

Evet geçen seneye göre daha zordu.Umarım fen sınavları böyle olmaz pray:

Yine girdi ösym sağolsun :D
Matematik 35,geometri 25 yaptım hepsinden eminim ama matematik düşüktü bana göre

Advance

Mat/Geo sonrasında ingilizce sınavına da girdim, öğrenci oldum olalı böyle kolay sınav görmedim arkadaş, 80 soru var 120 dk veriyorlar, 70dkda bitirdim ben 1 boş var.

Advance demiş ki:
Mat/Geo sonrasında ingilizce sınavına da girdim, öğrenci oldum olalı böyle kolay sınav görmedim arkadaş, 80 soru var 120 dk veriyorlar, 70dkda bitirdim ben 1 boş var.
Mat'dan sonra çekemem diyodum.Girsemiydim ne :D

Bu mesaj Violent Arise rumuzlu uyeden alinti yapildi
Violent Arise demiş ki:
Yarın herşey finitooooo :D Ben yatıyorum erkenden dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar, herkese kolay gelsin :)
Hocam 7de mi yattın ? olmadi: :D
ben de yarın griiyorum ve 12 ideal yatış saatim :D kolay gelsin herkese.

Yukarı Alt