0 dan başladık güçlü bi guild olma yolunda hızla ilerlioruz :lol: Guildimize 45+ herkes katılabilir. Şuanki halimiz çok iyi değil ama ilerde olucaz inş. Şu an gpyi tamamlamaya çalışıoruz 4 lvl olacaz Cool (Botçular Tercihimizdir ) Oyun içinde bana yani DarkHero ya pm atabilirsiniz ...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel üyeler bulmanız sağlam dostluklar kurmanız dileğiyle extraokk

ottomanethem demiş ki:
Nukerlerin Hastasıyım DarkHero yu kesmekte ustayım :lolmuch:

Adam 69 lvl nuker ben 65 eziyom lol ü heh eh eheh

:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
Ne saçmaladığının farkındamıısn sen ? Kaybol şurdan ezik ,şizofreni misin nesin .Benim bulundugum yerde ayağa kalkamıosun . Tüm millet içinde kapışırım senle G.T olursun öyle konuşması deil icraat görelim.

LibLibi demiş ki:
yürü ethem bizim guiLdin bLaderi :mrgreen: :mrgreen:
Senin guildinin adamı senin gibi olur , sen dolandırıcısın o da yalancı ! (Gel çarları değişelim deyip milletin çarlarını soyan ben değilim ) !!!!

Jigsaw

Aileden
DarkHero 61'ken ben kestiydim onu 52 halimle ama tamamen item ve STR farkı. TG bekliyoduk. Bi de Wawe vardı toplu katliyam. :mrgreen: Guilde başarılar.

Jigsaw demiş ki:
DarkHero 61'ken ben kestiydim onu 52 halimle ama tamamen item ve STR farkı. TG bekliyoduk. Bi de Wawe vardı toplu katliyam. :mrgreen: Guilde başarılar.
Hatırlayamadım ama gel bidaha kapışalım senle :lol:

DarkHero şifozreni sensin herhal ne çabuk unuttun la en sonun da gdip hotan potundan alıp yatırdıgına bişi demem utanmasan vigorda bascadın yeme bizi lol extraokk

ottomanethem demiş ki:
DarkHero şifozreni sensin herhal ne çabuk unuttun la en sonun da gdip hotan potundan alıp yatırdıgına bişi demem utanmasan vigorda bascadın yeme bizi lol extraokk
Haribiden aptalsın ya sen 69 lvlde donwhang potu mu kullanayım ? Seni potsuz halimle bile kestim , utanacağın yerde hala palavra atıp duruyosun.Bu arada ''şifozreni'' diye tabir ettiğin şey nedir onuda anlamadık.Senin gibi biriyle daha fazla muhattap olmak istemiorum .Bu konuya bu şekilde mesajlar atacaksan hiç atma !!

Jigsaw

Aileden
Sana yakışmıyor LibLibi.. Onun yüzünden uyarı almadın kendi hakaretin sebebiyle uyarı aldın.

LibLibi demiş ki:
DarkHero demiş ki:
LibLibi demiş ki:
yürü ethem bizim guiLdin bLaderi :mrgreen: :mrgreen:
Senin guildinin adamı senin gibi olur , sen dolandırıcısın o da yalancı ! (Gel çarları değişelim deyip milletin çarlarını soyan ben değilim ) !!!!
sen kimsin uLan bana doLandirici diyon eziq
senin dedigim gibi bi yerinden girer bacinin öteki tarafindan ciakrim lan senin yüzünden simdi uyari yiyecem oLm forumu kirLetiyon senin gibi pisLikLere ihtiyacimiz yok .. bot aLip Siteden kacan biriyLe isim oLmaz noobcake..
oLm benmi doLaniriciyim?
sen benim kim oLdugumu biLmiyrsun gaLiba
uLan senin kuLLandigin botLAri kim buraya atti lem en son bot sürümünü ben upLoad ettim uLan senin kadar serefsiz oLsam o bota keyLogger attardim ve herkezi soyardim it
senin birdaha bana böyLe noob noob sözLEr dedigini görmiyeyim yakarim cok gücLüysen geLde kes kardesim lvl 72yim npc setLe sen 75 oLsan biLe tek atarim kodumun eziqi he
sen bizim kim oLdugumuzu biLmiyorsun sonucta bende bir NoWayOutLu oLucam oraya sence neden kabuL ediLdim düsün ?
sen birak bir unique kesmek bizim guILden bir adami kesemezsin it herif bide uniuqe kesiyom diyo lem 04,04,07 Tarihinden beri Persiadayim charlarim Lib , BON , BaS , VeR , FrA, 0wn ,Pwn .. Gin
hepsinin ismi herkez biLir sen kime laf atiyon lan
Lib charim hackLendi. beni hackLedi ve miLLeti doLandirdi o charimLa ben degiLim o noob oLmasan bunu biLir bana böyLe kabadayiLik tasLmazdin lan
it herif ..
ok madem cok gücLüsün seni gercek hayatta göremem kesin aL guiLdini aksama war yapak bakaLim kim kimi kesiyo hayde eyw. BEBE
Globaller atıldı bir sürü insan senin dolandırıcılıgını ispat etmek için global attı. Sen ise tüm bunlara yine şu an yaptıgın gibi ana bacı küfrederek cvp vermiştin unutma yarası olan gocunur !

Sözüm ''Lib'' adlı chara dır. Kendimden biliyoru beni de dolandırmaya kalkıştı.

BaD_BoY demiş ki:
arkadaslar yeter burasının bir forum oldugunu unuttunuz galiba Evil or Very Mad Evil or Very Mad liblibi saygıdeger bir forum uyesi olarak sana kufur yakısmıyor Evil or Very Mad
Forum adabını iyi biliyorum aykırı bişey yapmadım .Sadece kendimi uygun bi dille savundum .Bu kişinin hakaretlerinden dolayı BANLANMASINI istiyorum. Adam bacıma bile küfretti ve bunları hakedecek hiç bişey yapmadım gerçekleri gün ışığına vurmaktan başka...

Yukarı Alt