--> Tiger Girl <--

Oyunda En Ezik Ve En Dayanıksız Unique Cesididir. Walla Bunda Şanslı Olmak Zorundasınız Yanınızda Cıkmazsa Hıc Aramayaın Dırek Return Cekin Ama Aramanızı da Tavsiye Ediyorum.. En Cok Cıkan Yerleri Kale'nin ıcı Ve Bandit's Cıvarıdır. Öğle Saatlerinde T Harfinde Veya Dışarıda Beklemenizi Tavsiye Ediyorum Ama Sunu Unutmamak Gerekir ky TG nın Son 2 Spawn Noktasını Bilmeniz Gerekmektedir ki Ona Göre Haraket Ediniz.

--> Cerberus <--

Oyunda Tiger Girl'den Sonra Ezik Bir Unique Cesididir. 24 Lv Olarak Geçer. 3 Kafalıdır. Benım Bildiğim Bir tek Sudur Uniqueye Yaklastıgınız Zaman Hava Kararır. Walla Bu Unique Hakkında pek Fazla Bir Sey bıLmıorum. Kafanıza Göre Takılın Bende bulamıyorum

--> Captin Ivy <--

Yeni Cıkan Bir Unique Cesididir. 30 Lv Olarak Geçer. Elite Salmaz. Elite Salmadıgı Icın Bulmanız Bıras Guctur. Cok Güzel Hatun'dur ... Size Tavsiyem Bu Unique'de Ampit te Bekleyin Reverseniz war ise Cleopatra'ya Kurunuz. En Cok Spawn Noktası Ampit ve Evil Order Fortress'dir. Ampitte Beklerken Asia Minor Kısmına Bakılması Sarttır. Orda da Sıkca Rastlanır Asia Minor'un Ustunde Bos Bir yerde Cıkar. Captin Ivy Cok Dikkatli Aranması Gereken Unique Cesididir.

--> Uruchi <--

40 Lv Unique oLarak Geçer.. Çift Kafalı Oldukca Buyuk Bir Unique'dir. Bulunması En Kolay Uniquelerden Birisidir. Son 2 Spawn Noktasını bılmeniz Cok Önemlidir.Party Cok Önemlidir. Party'e Girmenizi Tavsiye Ederim. En COk Cıkan Spawn Noktaları Ucgen die Tabir Ettiğimiz Yukarı Kısmı Ve iç Kısmıdır. Genelde Ben Icerde bekLerim Ve Icerden Diğer Spawn Noktalarına Haraket Etmek Sizin İcin Daha Kolay Olacaktir. Serverlar Check Olduktan Sonra Icerde Cıkar. Icerde Cıkmazsa Ucgen'e Bakmanızı Tavsiye Ederim.. Sonra Bakmanız Gereken Yer Köprüler.. Eğer Ki Ravinede Cıkarsa Şansınıza Küsün
Köprüler Kesinlikle Cok ii Aranmalıdır. Gold Botter'lar Uruchiyi öLe kutyu Yere cekioılar kı Sızın Icın Bulmanız Bıraz Guc oLacaktir. 3 Yol ve 4 yoL 'a Ben Gitmem Orda Cıkarsa Zaten Gidene Kadar Kesilir. Eğer Ky Uzun Sure Kesilmezse Bilin ki Ya Ravine'de Yada Köprüler'dedir.En Son Ravineye Bakılmalıdır. Ravineden Önce 4 yoL'a Bakılmalıdı.. Sunu da Unutmamak Gerekir ki 4 yolda Cıkarsa Gold Botterlarda Cekebilior.. 3 Yolda Cıkarsa Şansınıza Küsün eğer Beklemior iseniz orda

--> Isyutaru <--

Sıra Aşkım'a Geldi . LV 60 olarak Geçer. En Guzel Cizilen Unique'dir .. Ilk Olarak Son 2 Spawn Noktaları Cok Önemlidir. Eğer Ki 2 Kere Icerde Cıkmış ise Sizi Ya Spider Tarafına Yada Yeti Oasis Kısmında Cıkacaktir. Isyutaru Unique'sini de Cok Dikkatli Aranmalıdır. Bazen öLe Bir Noktada Cıkıor ki Görmeniz Cok Zor Oluyor Bazen Benım Kacırdıgım Gibi.

--> Lord Yarkan <--

Lv 80 Olarak Geçer. Genellikle Arena'da Spawn oLur.. Walla Bu Unique'yi Önünden Gecipte Göremezseniz Göz Doktoruna Görünmenizi Tavsiye Ederim . Arena da Cıktıgı Zaman Mutlaka Köselere Bakılması Gerekir.

--> Uniqueler Hakkında Biras Bilgi <--

Tiger Girl : White Tiger ve Black Tiger Eliteleri Yollar.. '' v '' ye basıldıgında Görünün Tek Unique Cesididir. '' Zombie Status '' Zehiri Yapar. Ortalama Gunde 5 Saatte Bir Cikar. Şahsen Kendisi Ex Askım oLur

Cerberus : Walla Adını Bılmediğim Çeşitli Europhe Mob'ları Salar. Ortalama Gunde 5 Saatte Cıkar. 3 Kafasından Light , Fire , Cold Zehiri Saçar. Meteora Benzer Saldırı Uygular.

Captin Ivy : Elite Salmayan Tek Unique'dir. Gunde Ortalama 5 Saatte Bir Cıkar.. '' Stun Cekme , Fire , Down '' Yapar.

Uruchi : Black Robber , Archer , Bowman Eliteleri Salar. Ortalama Gunde 5 Saatte Bir Cıkar. Zehir Yollamaz. Ejderha'nın Agzından Üfler ve Ustundekı Uruchi Tokat Atar

Isyutaru : Yeti , Spider , Planar , Sonar Penon Warrior Elitelerini Salar. Ortalama Gunde 5 Saatte Cıkar. '' Cold( Buz Yagdırma ) '' Buz Nukesi atar ..

Lord Yarkan : Taklamakandakı Tum Mob'larının Elitelerini Cıkar ( 71+ ) . Gunde Ortalama 5 Saatte Bir Cıkar.. '' Stun Cekme , Down , Fırlatma , Fire '' Atackları Yapar.

Tiger Girl : White Tiger ve Black Tiger Eliteleri Yollar.. '' v '' ye basıldıgında Görünün Tek Unique Cesididir.

Shaitan'da gözüküyor.
---------------------
Öğle Saatlerinde T Harfinde Veya Dışarıda Beklemenizi Tavsiye Ediyorum

Buda tamamen şans işi.
---------------------
mesela bunlar :mrgreen:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Cryolite demiş ki:
Tiger Girl : White Tiger ve Black Tiger Eliteleri Yollar.. '' v '' ye basıldıgında Görünün Tek Unique Cesididir.

Shaitan'da gözüküyor.
---------------------
Öğle Saatlerinde T Harfinde Veya Dışarıda Beklemenizi Tavsiye Ediyorum

Buda tamamen şans işi.
---------------------
mesela bunlar :mrgreen:
cogu dıyorsun 2 tane yanlıs sayıyorsun cok bılıyorsan kendın acsaydında bıleydık <<<<<

ellerine saglık hepsı bırbırınden guzel olmus tsk ederım

Yukarı Alt