A Little Story :P
Ben böyle bi olay olduğunu bilmiyordum aslında tg beklemeye giderken notice çıktı ve bi baktım GM [Livain] belirdi önümde. Sonra herkez toplandı. Birden ardı ardına atmaya başladı unique'leri. 101+ adam vardı sürekli o kesti tg yi sadece sonuncusunu ben kesebildim.Hatta bir ara gördüm Gm'de nuke atıyordu Tg ye :P Sonra isyutaru-ivy-cerberus attı ancak bulamadım. Birisi pk oldu Gm'e offering attı 100 level adam ama 200 vurabildi anca makara: Crazy diye biri küfür etti. Gm'de Crazy sövme bidaha uyarmam dedi baya şaşırdık işte öyle :P fazla söze gerek yok iyi seyirler :popcorn:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Burda adamin Türk olduğunu görünce OHA TÜRK gibisinden bi tepki verdim.Yadırgamayınız. şaşkınlıktan olsa gerek :P
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Burda ben kestim. sağ altta görebilirsiniz.
- Resim Silinmiş.
Bundan Sonraki 4 fotoğrafta sağ alta bakarsanız oyunun çileden çıktığını görebilirsiniz :P
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Evet burdada GM gören masum köylüleri görebilirsiniz.
- Resim Silinmiş.
Buda Yeni Dress 8)
- Resim Silinmiş.

Resimleri yapana kadar canım çıktı ama değdi. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin :kalp: :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Doma$no

Bunlara levele göre gidilcek aslında süper olurdu Ecsro vipte bile yapmışlardı onu yüksek lv giden towna teleport oluyodu

_KillerBabe demiş ki:
Bunlara levele göre gidilcek aslında süper olurdu Ecsro vipte bile yapmışlardı onu yüksek lv giden towna teleport oluyodu
Böyle saçma oldu biraz ya hep yanına attı TG yi ve 110 level bi adam vardı sürekli o kesti.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yazık ya gm sovme diyor hangi okul mezunu bu kuzum wahhh >.<

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir işe alacağın adam önce 4 yıllık üni okuyor olarak ardından ing biliyor olacak ve böyle sovme diye kelimeleri sokakta bile kullanmayacak şuraya bak sovme wahhhh varoş herif.

Ps : event güzel ama gm'ler çıkıyor ardından unique'ler geliyor güzel güzel yarın bende varım 8)

extraloob demiş ki:
bir işe alacağın adam önce 4 yıllık üni okuyor olarak ardından ing biliyor olacak ve böyle sovme diye kelimeleri sokakta bile kullanmayacak şuraya bak sovme wahhhh varoş herif.

Ps : event güzel ama gm'ler çıkıyor ardından unique'ler geliyor güzel güzel yarın bende varım 8)
O fotoğrafı Joymax'e report edicem :twisted:

Tavsiye ederim ben çok eğlendim :thumbsup:

BearGrylls demiş ki:
beyler bu normal silkroad mı yoksa başka oluyo ya onlardan mı :D
Normal İsro..

3 sene sro oynadm Gm yi sadece hep yazdıgı saçma noticelerde gördüm..
Şimdi nolmus böle oyuna Joymax işini bilio wala müşteri çekmeyi..

EmmaW

_KillerBabe demiş ki:
öyle birşey oldumu ben hatırlamıyorum sadece birkere [GM]Shetana öyle bir event girişimine kalkıştı tg 1-30 uri 30-45 gibisinden tg çıktı millet isyan etti server 1 ay kapandı xD

extraloob demiş ki:

Oyunn cıvığını çıkarıcaklar bu gidişle daral:

Lrd

rank8
extraloob demiş ki:

anlamadığım varoşlukla ne alakası var ? ha küfretme ha sövme.. Hem bence doğal olması daha iyi bazıları gibi kabarık, bilmiş tavırlar içerisinden sıyrılmış havası veriyor :) [Kendimce]

Kai

olduser
extraloob demiş ki:

Ordaki crazyblade benim dier char,ben wardım küfür ettim gm ye :mrgreen:

Yukarı Alt