ColdHeart

Tanınıyorum
beyler 5 lwl güildim var guilde resim koydum 16x16 oldu fakat millet uzun resim koyuyor 32x16 gibi ben nasıl 32x16 resim koyabilirim unionmu kurmak uniona alcagım guild 2 lwl olmak zorundamı herşeyi hallettim diğelim 32x16 resimi nasıl koyabilirim yardım edermisiniz.

2 Lv olmak zorundadır uniona girecek guildin. Resim koymaya gelince union resmide 16*16 olmak zorundadır. Guild resmi+union resimlerinin uzun olması bir bütün olmasıdır. Uygun bir amblem bulup koyabilirsin :wink1:

ColdHeart

Tanınıyorum
tamamdır unionuda kurdum 2 lwl guild aldım uniona ama sorunum şu
türk bayragı koycam önce hangisi geliyor union simgesimi guild simgesimi :D

Farketmiyor nasıl guildmark yazıp scroll çalıştırıyorsan unionda aynı. Unionmark yazıyorsun ve union scrollunu çalıştırıyorsun.

ColdHeart

Tanınıyorum
nasıl fark etmiyor ben 2 resimi birleştircem 2 . parçayı uniona atarım resim ters görünür öyle olmazmı bence öyle olr :D

union ve guild resmi birleştircem tek resim gibi görüncek uzun logo gibi anlatabildimmi :D

Ben sizi gayet iyi anladım ama beni anlayamadınız herhalde. Sol tarafta duracak resim union resmi oluyor. O resmi unionmark yazıp silkroad klasörüne atacaksın ve union scrollunu çalıştıracaksın. Guild resmi ise sağ taraftaki oluyor.Oraya koyacağın resmi seçeceksin ismini guildmark yapacaksın ve guild scrollunu çalıştıracaksın.
Umarım yardımcı olmuşumdur..

SeljukEmpire demiş ki:
Ben sizi gayet iyi anladım ama beni anlayamadınız herhalde. Sol tarafta duracak resim union resmi oluyor. O resmi unionmark yazıp silkroad klasörüne atacaksın ve union scrollunu çalıştıracaksın. Guild resmi ise sağ taraftaki oluyor.Oraya koyacağın resmi seçeceksin ismini guildmark yapacaksın ve guild scrollunu çalıştıracaksın.
Sakin hacım sakin. :muck: :mrgreen:
ps:Forumculuk böyle işte sabır gerekli. 8)

NiNCaSu demiş ki:
SeljukEmpire demiş ki:
Sakin hacım sakin. :muck: :mrgreen:
ps:Forumculuk böyle işte sabır gerekli. 8)
Sabırlı bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz hacım. Yardımım dokunuyorsa ne mutlu bana :thumbsup:

ColdHeart

Tanınıyorum
tamam kardeşim şimdi oldu teşekkürler sakin ol bu arada anlayamamıstım ama anladım artık öne union yanına guild resmi geliyor ilgilendigin için teşekkürler :D

tolgahanin demiş ki:
tamam kardeşim şimdi oldu teşekkürler sakin ol bu arada anlayamamıstım ama anladım artık öne union yanına guild resmi geliyor ilgilendigin için teşekkürler :D
Rica ederim. Gayet sakinim NiNCaSu'ya bakma sen takılıyor o bana.
Keyifli forumlar..

BEYLER PEKİ AYNI BİLGİSAYARDAN HEM GUİLD HEM DE UNİON AMBLEMİ NASIL YAPABİLİRİZ - HER ŞEYİ AYARLADIM UNİONMARK-GUİLDMARK AMA SORUN OLAN ŞU : 2 KARAKTERDE DE GUİLD MARK OLUYOR İKİSİNDE DE UNİON MARKA BASIYOM HİÇBİRYERDE AMBLEM ÇIKMIYOR 2 KARAKTERLERE BU BİLDİRİM GELİYO''BU EŞYAYI KULLANMA HAKKINIZ'' YOK DİYE ÇILDIRACAM BEYNİM ALLAK BULLAK OLDU BU ARADA GUİLDERİN SEVİYESİ 5-4 LÜTFEN YARDIM EDİN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM :buddha: summer2::buddha: (karakterleri MBot'tan açıyom)

Son düzenleme:
Yukarı Alt