Arkadaşlar merak ettim soruyom union nasıl kuruluyo kaç para ve gerekli şartlar neler sanırsam guild lwl4 olması gerekiyo ama emin deilim bilgilendirirseniz sevinirim saygılarım la ben :lolmuch: :lolmuch:

bulunduğun mekan farketmez hotan, downhang, jangan, semercand, constan.
her şehirde guild master dediğimiz npc ler var bu npclere gidip create guild die bir bölüm var oraya tıklayınca karşına guildinin adını yazıcağın bölüm açılıyor, guildinin adını yazdıktan sonra bunu onaylamanı ve senden ayrıca 500k istiyor. bütün işlemler tamamlandıktan sonra guildini kurabiliyorsun ancak bu guildin kurulabilinmesi için en az 20 lvl olması lazım...
iyi forumlar extraokk

TheMyth_ demiş ki:
her şehirde guild master dediğimiz npc ler var bu npclere gidip create guild die bir bölüm var oraya tıklayınca karşına guildinin adını yazıcağın bölüm açılıyor, guildinin adını yazdıktan sonra bunu onaylamanı ve senden ayrıca 500k istiyor. bütün işlemler tamamlandıktan sonra guildini kurabiliyorsun ancak bu guildin kurulabilinmesi için en az 20 lvl olması lazım...
iyi forumlar extraokk

sen guild kurmayı anlattın sanırım eleman Unionu soruor nasıl kuruluor die bende bilmiom :mrgreen:

TheMyth_ demiş ki:
iyi forumlar extraokk
diyecek hiç bir şeyim yok süper anlattın :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
ama ben unionu soruyodum :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bilen yok mu Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

unıon kurmak için iki guild masteri bı ara ya gelıyorsunuz ve bırı dığerini secıp unıona davet dıyo ve unıon kurulmuş oluyo benım bıldığım kadarıyla sadece sart olarak guildin 2+ olması yeterlı dıye bılıyorum benım bıldığım bu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
afacan_gokhan demiş ki:
unıon kurmak için iki guild masteri bı ara ya gelıyorsunuz ve bırı dığerini secıp unıona davet dıyo ve unıon kurulmuş oluyo benım bıldığım kadarıyla sadece sart olarak guildin 2+ olması yeterlı dıye bılıyorum benım bıldığım bu
doğru cevap Wink

Yukarı Alt