1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Ünal Aysal'dan G. Saray'a canlı para


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...
  Başkanlığına kesin gözle bakılan Aysal, hemen düğmeye basacak.

  [​IMG]

  14 Mayıs'ta başkanlık koltuğunu devralmasına kesin gözle bakılan Ünal Aysal, ilk etapta acil borçlar için kredi açacak. Mazbata töreni UEFA Kupası'nın alındığı 17 Mayıs'a denk getirilecek

  KAZANIR KAZANMAZ DÜĞMEYE BASACAK

  Başkanlığın en güçlü adayı olan Ünal Aysal, daha seçilmeden ilk eylem planını hazırladı. 14 Mayıs'ta yapılacak başkanlık seçimi sonrası göreve gelmesi halinde mazbatalarını 17 Mayıs Salı günü alacak. Bugünün G.Saray camiası için çok özel bir anlamı var. 2000'deki UEFA şampiyonluğunun 11. yıldönümünde alınacak mazbataların ardından da Aysal, bütün camiayı kucaklayan bir açıklama yapacak. Aysal resmen görevinin başlamasının ardından da yönetimiyle ilk toplantısını yapıp, düğmeye basacak.

  ÇARK DÖNMEYE BAŞLASIN

  Daha seçilmeden Başkan Adnan Polat'la görüşen ve kulübün mali durumu hakkında bilgi alan Ünal Aysal, birikmiş borçların ödenmesi için de bir program hazırladı. Aysal özellikle kısa vadeli nakit sıkışıklığını aşmak için kulübe 15 milyon euroluk nakit desteği verecek. Bu parayla kulübün kısa vadeli ihtiyaçları giderilecek. Özellikle 4 aydır maaş alamayan oyuncuların ücretleri ödenecek. Maaşlarını alamayan kulüp çalışanlarının da ücretleri bu parayla karşılanacak. Bu ödemelerle çark döndürülmeye başlanacak. Ardından da G.Saray'ın hedeflerine yönelik yatırım planı aşamasına geçilecek.

  ANLAŞTI AMA AÇIKLAMIYOR

  Ünal Aysal ve yönetiminin ikinci icraatı ise futbolu yönetecek kadronun atamasını yapmak olacak. Terim'i futbolun patronu yapacak olan Aysal, şimdiden tecrübeli hocadan hazırlıklarını yapmasını istedi. Terim'le bu görüşmeleri yürüten kişinin de Ali Dürüst olduğu biliniyor. 'Ben geldiğimde Arda ve Servet'in mutlaka kalmasını istiyorum' diyen Fatih Terim konusundaki resmi açıklamanın ise kongreden hemen sonra yapılacağı öğrenildi.

  KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM

  Başkan adayı Ünal Aysal dün yazılı açıklama yaparak, 'Bugüne kadar direkt veya endirekt hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğimin bilinmesini rica ederim' dedi.

  Ancak Aysal daha önce Lig TV'de katıldığı programda, 'G.Saray'ın gerçekleriyle burun buruna gelmemiş, yeni bir hocanın faydalı olacağını düşünmüyorum' kriterini vurguladıktan sonra, 'Ben Helvacı kadar cesur değilim. Seçim öncesi kimseyle anlaşmam. Ama arkadaşlarım görüşüyorlar. Araştırmalara başladılar' şeklinde bilgi vermişti.
   
 2. A.Hirlak

  A.Hirlak rank8

  Kayıt:
  18 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  145
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Ali Sami Yen
  hayırlısı olsun ben ümitliyim bu adamdan
   
 3. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...
  bakalım, bekleyip göreceğiz.