Server
Flora
Takımı
Galatasaray
of offf diziyi ancak izleyebildim memati sıktı uluğbey öldü mü acep bilen duyan varsa haber etsin lütfen merak ettim :starving: nese: :dance: :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uluğ gider yaşar ağa geyiği başlar ama kel artık oyuna fazla girmez engellediler devlet siyaset işlerini sokak çete uyuşturucu olaylarına girdiler.

Normalde olsa kesin ölür dü hem omzuna hem de kalbine yakın bi yere kurşun yedi. Ama dizi olduğu için ve de bunu da İskender gibi 1-2 sezon oynatçakları için ölmez :lol:

Belki bir sürpriz olur, ölür.

Takımı
Besiktas
Whisk demiş ki:
Normalde olsa kesin ölür dü hem omzuna hem de kalbine yakın bi yere kurşun yedi. Ama dizi olduğu için ve de bunu da İskender gibi 1-2 sezon oynatçakları için ölmez :lol:

Belki bir sürpriz olur, ölür.
Herkes ölmez diye bekliyor fakat bence ölerek büyük bir sürpriz olacak.

bu kadar büyük bir adam bu kadar çabuk ölmeyecek diye düşünüyorum,ayrıca memati bunu böyle uzaktan sıkarak ölmesine izin vermeyecektir acı çektire çektire kafasına sıkar diye düşünüyorum ^^

NiGHTMaRe

Aileden
En az 6 ay daha gider bu adam dizide.Ha komada yatar o başka^^ Ama iskender'den çektikleri kadar bundan çekmezler diye düşünüyorum.

Ölür gibime geliyor Çünkü izleyici 2. iskenderi yani ulubeyi 2 3 sezon izlemek istemiyor. yeni şeyler yeni olaylar lazım bence. :) .. Kırmızı kitap vs olan gizemlerin geri dönmesi lazım.

Bunuda iskender gibi yakalayıp yakalayıp kaçırırlar :lol: Yakaladıkları adamı neden öldürmezler anlamıyorum zaten :/

Yukarı Alt