1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Uluç: 'G.Saray, F.Bahçe'den tarihi fark yer'


 1. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  Hıncal Uluç Rijkaard'ı eleştirmeye devam etti... Uluç, sarı-kırmızılı ekibin Fener'den tarihi fark yiyeceğini ileri sürdü... Uluç 'Fener'den tarihi fark yer' başlığıyla verdiği yazısında Galatasaray'ı eleştirdi. Uluç, 'F.Bahçe, A.Gücü'ne benzemez, 6-0 tarih olabilirdi... Bu tokat tarihi yenilgiden kurtarabilir G.Saray'ı' dedi.

  [​IMG]  "Fener'den tarihi fark yer"

  A.Gücü yenilgisine G.Saray taraftarı zil takıp oynamalı. Bu tokat F.Bahçe maçında gelebilirdi... F.Bahçe, A.Gücü'ne benzemez, 6-0 tarih olabilirdi Bu tokat tarihi yenilgiden kurtarabilir G.Saray'ı...

  Yine maçtan sonra Bahri ile konuşurken, kahramanlık yapıyor. Takımın içinde kimseyi itham etmek istemiyor, "Biz yenildik" diyor. Yalan. Galatasaray'da 'Biz' lafı yok. Onun farkında değil. Galatasaray 'Biz' diye oynasa önüne gelene 5 atar. Galatasaray 'Ben' diye oynayanlardan kurulu bir takım haline gelmiş onun farkında değil. Herkes başta kaptan Arda olmak üzere kendine oynuyor.

  Tribüne ve televizyon kameralarına oynuyor. 'Ben kahraman olacağım. Öyle bir çalım atacağım ki milletin aklı duracak. Öyle bir gol atacağım ki milletin aklı duracak, öyle bir pas atacağım ki milletin aklı duracak.' Herkes kendini kahraman yapacak hareketlerin peşinde; takıma maç kazandıracak değil!..

  'Takım oyunu' diye bir şey yok. 'Biz' diye bir şey yok. Onun için Galatasaray kaybetmedi, Rijkaard kaybetti. Galatasaray'ın 'Biz' olamadığının dahi farkında değil. Yanlış oyun oynatıyor, yanlış takım çıkarıyor, yanlış değişiklikler yapıyor, sonra da "Biz kaybettik." Hayır 'Biz' yok ki ortada!.. Tek başına sen kaybettin maçı. Bunun farkına varamazsa Rijkaard, Galatasaray bir yere gitmez. Öteki taraftan bu Ankaragücü mağlubiyetine Galatasaray taraftarı zil takıp oynamalı. Bu tokat Fenerbahçe maçında gelseydi üçle de kalmazdı, '6-0 da tarih olurdu' ben sana söyleyeyim. Fenerbahçe, Ankaragücü'ne benzemez. En az 3-4 kişi de kırmızı kartlık olurdu arkasından.

  HAVAYA GİRMESİN
  Şoktaki hastaya tokat atılır ya bu tokat, o tokat. Benim yazdığım Osmanlı tokadı değil. Bu tokat aslında şoktaki hastayı kendine getirecek bir tokat. Tokat ama anlamı değişik!

  Anlarsa Rijkaard. Farkına varırsa eğer Rijkaard ya da Galatasaray'ın başkanı ya da anlaşmayı yapan Haldun Üstünel kardeşim. Anlarlar ve Rijkaard'a 'Ne oluyor hocam?' derlerse bu tokat, Fenerbahçe önündeki tarihi yenilgiden kurtarır Galatasaray'ı. Trabzon'u bilmem!..

  Galatasaray gibi onların da sorunları var. Fenerbahçe, Ankaragücü'nün yakaladığı bu Galatasaray'ı yakalarsa bitirir... Bitirir ki Fenerbahçe'nin öyle ahım şahım futbol oynadığı yok. Kimse yanlış anlamasın. '8'de 8' bana bir şey ifade etmiyor. Türkiye'deki futbol yokluğu içinde 17'de 17 yaparak da bitirebilir ilk yarıyı!.. Kimse havaya girmesin.