Kemalist demiş ki:
WithNoFear Bunu Sen Kullandığına Emin Misin ?

Eğer Kullanmadığın Halde Kullandım Yazdıysan Vede Bu Program Keylogger Çıkarsa Seninde Banlanmanı İsteyeceğim Ki Büyük Bir İhtimal Fake..

Benim Arkadasım Kullanıyor İnternet Cafe Sahibinin Oğlu Crack Oldugu İcin Dedi Keylogger Olur...
Bende Kullandım Yabancı Siteden İndirdik Bizde Keyloggersa Bizimdemi Charımız Gidecek.

Amacım Hack Yapmak Değil Sadece Paylasım ama Biz Bu Programı Kullandık Eğer Sorun Yaratıcaksa Editlebilirim...

Kemalist demiş ki:

Eğer Kullanmadığın Halde Kullandım Yazdıysan Vede Bu Program Keylogger Çıkarsa Seninde Banlanmanı İsteyeceğim Ki Büyük Bir İhtimal Fake..

eee... Her programa atlamamak gerekir :lol:

beyler üstte kalanlarla bişi yok alttakilerde bu var
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WithNoFear demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Benim Arkadasım Kullanıyor İnternet Cafe Sahibinin Oğlu Crack Oldugu İcin Dedi Keylogger Olur...
Bende Kullandım Yabancı Siteden İndirdik Bizde Keyloggersa Bizimdemi Charımız Gidecek.
Basit Bir Fake

Buraya İd Ve Passwordunuzu Yazıp Launch Silkroad Diyince Direk Adama Gidiyor Şifreniz...

Launch Silkroad Diyince Serverları Kontrol Ediyormuş Gibi Yanda Bir Gif Çıkıyor . Ama Serverı Seçin Olarak Ayarlayınca Bile Serverı Kontrol Ediyormuş Gibi Gösterip Full Diyor extraokk

Konunu Tamamen Editlersen Sevinirim Her Hangi Bir Virüs Değil Sadece Fake Şifrenizi Yazmadıysanız Sorun Olmayacaktır. Ama Yinede Sisteminizi Geri Alın .Şifrenizi Yazdıysanız Acil Joymax.comdan Şifrenizi Değiştirin.

Kemalist demiş ki:
WithNoFear demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Basit Bir Fake

Buraya İd Ve Passwordunuzu Yazıp Launch Silkroad Diyince Direk Adama Gidiyor Şifreniz...

Launch Silkroad Diyince Serverları Kontrol Ediyormuş Gibi Yanda Bir Gif Çıkıyor . Ama Serverı Seçin Olarak Ayarlayınca Bile Serverı Kontrol Ediyormuş Gibi Gösterip Full Diyor extraokk

Konunu Tamamen Editlersen Sevinirim Her Hangi Bir Virüs Değil Sadece Fake Şifrenizi Yazmadıysanız Sorun Olmayacaktır. Ama Yinede Sisteminizi Geri Alın .Şifrenizi Yazdıysanız Acil Joymax.comdan Şifrenizi Değiştirin.
Herkesten Özür Diliyorum
Simdi Charımın Pwyi Degistiriyorum...
İnsallah Gitmez Char

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
McViP demiş ki:
2. sayfada tarama koydum

Şunuda Söyliyeyim Sizlere Fake Dosyalarda Anti Virüsler Virüs Bulamaz.

Bulması İçinde Bir Etken Yok Zaten Basit Bir Mail Sistemidir . Siz İd Pwnizi Yollarsınız Gönder Butonu Yerine Launch Butonuna Basarınız Wink

Bir Ekleme Daha Yapayım İsteyen WithNoFeardan Programı Alabilir Pm Atarak , Ama Ben Bu Programın Bu Sitede Yayınlanmasına İzin Vermem

WithNoFear Kaldırdığın İçin Teşekkür Ederim...

Morwena

Buralıyım
Program hack amaçlıdır ve fakedir .
Program Editlenmiştir ..

bebeto vermişti.
baştan aşağı fake kokuyor.
hatta burnumun direği kırıldı.
kullananlar en kısa zamanda şifresini değiştirsinler Wink

ilkercindik demiş ki:
bebeto vermişti.
baştan aşağı fake kokuyor.
hatta burnumun direği kırıldı.
kullananlar en kısa zamanda şifresini değiştirsinler Wink
Evet Ben HEmen Deistirdim

hmm garip bise yaw bu olay tanınan biri foruma bot diyor sonra linki geri kaldırıyor Rolling Eyes

root852 demiş ki:
hmm garip bise yaw bu olay tanınan biri foruma bot diyor sonra linki geri kaldırıyor Rolling Eyes
Arkadasım Ben Calıstırdım Cok Guzelde Calıstı 2gundur aralıksız kasıyor ama bu bir fakemis ben pw yi id yi yazdım girdim oyuna ufak bir pk2 hacki ile girdim ve kasıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
asi_adam_2 demiş ki:
kemalist kardeşim sen tek kelimeyle süpersin teşekkürler her konuya ani müdahele yöntemin her zaman hoşuma gitmiştir tnx....
mucX mucX

Prada

Ya burda enteresan bi olay var.. WithnoFear' a göre bu bi bot ve kullandıgını söyluyor ama girişteki olay düzmece yani fake.. O zaman ortaya şöyle bi olay çıkıyo kod işinden anlayan biri kodlamalarda üye adı şifrenin gideceği maili değiştirirse yani bos bi mail yaparsa normal bot olarak kullanılabilir yani?

Benim harbi kafam karıştı :santa:

Yukarı Alt