joysro

game12
Kayıt
9 Ağustos 2008
Mesajlar
82
Beğeniler
0
jado
Arkadaşlar Merhabalar;

Bilgisayarla uğraşmayı ne kadar seviyorsunuz ? Teknik donanımına merakınız var ama eliniz yanar diye pc ye dokunamıyor ve her seferinde bir atölyeye 50 - 100 arası bir para vermekten kurtulamıyoruz. Neden mi? Malesef bilgisayarlarımız zaman zaman yavaş çalışır bazen olmadık şeylerden kilitlenir veya virüs bulaşır. Herşey olabilir. Belki de bilgisayarın bakım zamanı gelmiştir.


Kısaca bu tür şeyler malesef canımızı çok sıkar. Ama üzülmeyin artık bunlara son verebilirsiniz. Bu tür sorunlarla baş edebilmeniz için zengin içerikli bir kaynak hazırlandı. Size her zaman yardımcı olabilecek bir kaynak ile bilgisayarınızı en hızlı ve en ucuz yöntemlerle kendiniz onaracaksınız.


Bu kitapta neler yok ki bilgisayar hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Ele alınan konular; donanım bilgisi, görsel montaj, tüm donanımı söküp takabilme, windows kurma daha bir çok konu ele alınmakta.Aldığınızda pişman olmayacağınız bir ürün olup aldıktan sonra gerçekten size birşeyler kattığını göreceksiniz.Ürünle ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkle ulaşabilirsiniz...

Ürün Linki : http://kisalink.tk/3ff
 

Kalkandelen

Bilgiliyim
Kayıt
13 Nisan 2009
Mesajlar
2.467
Beğeniler
65
Şehir
Antalya
Takımı
Besiktas
farklı bişey yapmışlar okudum hoşuma gitti açıkcası . ürün kitap halinde olucak demi ?
 
Yukarı Alt