Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı Antrenörümüz Ergin Ataman, Köln 99'ers galibiyeti sonrasında yaptığı açıklamada ULEB Cup'da hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Ergin Ataman, karşılaşmada iyi bir oyun sergilediklerini belirterek şöyle konuştu:

"İyi oynadık ve iyi savunma yaptık. Maça tutuk başlamıştık, ancak sonra açıldık ve ritim bulduk. Rakip takım çok aşağıya düştü ve biz de üzerine gittik. Biz grup birinciliğini kovalıyoruz, final four'u kovalıyoruz, şampiyonluk kovalıyoruz. Bizleri desteklemeye gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm taraftarlarımızı bize destek olmaya çağırıyorum."

bjk20amblem31024x7689qa.jpg

Karşılaşmada 13 sayı kaydeden Kaya Peker, önemli bir galibiyete imza attıklarını vurgulayarak, "Önce galibiyet sonra da fark istiyorduk. İkisini de başardık. İyi başlamak önemli ve iyi devam etmek de önemli. İyi basketbol oynarsak başarırız. Şimdi Efes Pilsen maçını bekliyoruz" dedi.

Sinan Güler ise ULEB Cup'taki ikinci karşılaşmadan da galibiyetle ayrıldıklarını belirterek, "İnşallah bundan sonraki maçlarımızı da kazanarak yolumuza galibiyetler serisiyle devam edeceğiz. Fakat bizim en büyük isteğimiz taraftarlarımızın bizim bu zorlu mücadelelerimizde yanımızda olmaları, bizleri desteklemeleri. Önümüzdeki maçlarda onları da yanımıza alarak istediğimiz şampiyonluklara ulaşacağız" şeklinde konuştu.

o kadarkolay deil cok daa ii takımlar var ama inanırsak neden olmasn... kadro guzel coach guzel ama maca baktm dun taraftar yoktu... onlarda olsa ztn rakibin vay haline.. su an icin 2de 2 yaptk cok ii bi baslangc cnku ilk macta grubun kalbur ustu takmlarndn ventspils i deplasmnda yndk grbtan cıkcamıza inanyrm raatca ilk 3 e girecektr bjkCT ama onmli olan sorası...

Yukarı Alt