Dün benim herculestekı 510m gold umu 130 silk le takas edıcektım pm attım 20 dk sonra bana dendıkı 510m ı 130 sılk le takas ederız okeyledım bekledım 4 SAAT ne bır cevap geldı ne bısey

bugunde pm attım bana verılen karsılıga bakarak her seyı anlayabılırsınız ..

ps : insan paragoz olunca yanına 1 2 eleman alıp 100 200 tl maasla calıstırmaya kıyamıyor demekkı yazık ..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bende ordan alışveriş yapıyorum fazla muhattap olmadan tabi biraz ukalalık var haklısın ama işimi hemen hallediyorum biraz kaba insanlar konuşmayı bilmiyorlar doğru :think:

İnsanın sinirini bozan bi uslupları var bu kadar da olunmaz ki... Gamebayi onlıne servis oylemı sürekli " Efendim " diye hitap ediliyor insana insan değeri veriliyor.. sanki bunlara bağlı yaşıyormusuz gibi aldıgımız cevaplara bakın ..

Per4mance demiş ki:
İnsanın sinirini bozan bi uslupları var bu kadar da olunmaz ki... Gamebayi onlıne servis oylemı sürekli " Efendim " diye hitap ediliyor insana insan değeri veriliyor.. sanki bunlara bağlı yaşıyormusuz gibi aldıgımız cevaplara bakın ..
kesinlikle :nod:

politika demiş ki:
ukalalık edene cevabınızı verin paranızla rezil olmayınn :))
%100 katılıoyorm
bnmde alışveriş yaptığım 2-3 site var birisi exl diğerleri de bu siteden bannerlarına tıkladığm siteler... hepsi çok kaliteli, seviyeli...

Kai

olduser
Gamebayiden şaşmayın,ben bu efesanla çok dalga geçiyorum makara:
Ayrıca arkadaşımızın dediği gibi,ağır cevaplar verin paranızla rezil olmayın :)

o cafe bizim burda ne kadar çok müşteri geliyor bliyormusun her oyuna satış yapıyolar ve tek kişi abimiz bir yandan 10-15 kişi birşeyler isterken sende istemişsin ona sinirlenmiştir 4 senedir efesandan yaparım alışverişimi çok iyi insandır aslında

cafe işletmek kolay değil burada limon kafe vardı sahibi köşede pc ile char kasıyordu,adamın charındaki 2b goldu novaları hep çaldılar nasıl oldugunu kimse anlamadı oyundayken oldu bu olay,giren çıkan belli değil sabır ister bu işler^^

Yukarı Alt