Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Bu sezon formaya hasret kalan Uğur, ayrılık noktasına geldi. Milli oyuncu, Arda'nın sözlerine atıfta bulundu.

Son 3 yıldır sol kanatta sarı-lacivertli formaya ambargo koyan, Aragones ve Zico'nun vazgeçilmezi haline gelen Uğur Boral, Daum'un göreve gelmesiyle maziyi mumla arar oldu. Geçtiğimiz sezon hazırlık maçları dahil 60'a yakın resmi müsabakada forma giymesi rağmen bu sene ligde geride kalan 4 haftada hiç görev yapmayan Uğur sonunda isyan etti. Sezon başında Osasuna'nın kiralamak istediği ancak Daum'un transferine onay vermediği yıldız futbolcu yakın çevresine de dert yandı.

BİZ KURBAN MI SEÇİLDİK!

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; İdmanlarda hırsından ve temposundan hiçbir şey kaybetmediğinin altını çizen Uğur'un dostlarına, "Elimden geleni yapıyorum. Neyim var neyim yoksa idmanda gösteriyorum. Ama bir türlü Daum'un gözüne giremiyorum. Madem oynatmayacaktı neden Osasuna'ya gitmeme izin vermedi? Eğer bana forma vermeyecekse bıraksın gideyim" diye sitem ettiği bildirildi.

Uğur ayrıca, hafta içinde Arda'nın 'Adım Ardinho olsaydı her şey daha farklı olabilirdi' sözlerini hatırlatan Uğur'un, "Türk futbolcusu yabancılara kurban ediliyor. Arda söylediklerinde yerden göğe kadar haklı. Benim de Uğurinho olmam lazım herhalde" sözleriyle derdini dile getirdiği bildirildi.

hmzsnmz demiş ki:
Kendine eder ^^ Ne güzel kulübede otura otura parasını alacak sesini çıkarmazsa :P :P
öyle şeymi var roberto olsa neyse derimde adam daha geç otura otura bi yere kadar para alır sözleşmesi bitince maça çıkmadığı için gönderilecek o olur sonunda para kazanamaz olan gene oyuncuya olur ama uğur tam daumun sistemine uyan adam neden oynatmıyor anlamıorum koy santosu beke al uğuru açığa

Night Blue demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Kendine eder ^^ Ne güzel kulübede otura otura parasını alacak sesini çıkarmazsa :P :P
öyle şeymi var roberto olsa neyse derimde adam daha geç otura otura bi yere kadar para alır sözleşmesi bitince maça çıkmadığı için gönderilecek o olur sonunda para kazanamaz olan gene oyuncuya olur ama uğur tam daumun sistemine uyan adam neden oynatmıyor anlamıorum koy santosu beke al uğuru açığa
Hacım Santos'u beke koysa Santos'un formundan yeterince yararlanamaz. :rolleyes1:

Fre3sTyLe demiş ki:
Night Blue demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Hacım Santos'u beke koysa Santos'un formundan yeterince yararlanamaz. :rolleyes1:
ya hoca adamı ya beke koyucaksın yada alexin yerine adamın orta açtığını daha görmedim ben gören varsa video bir şey koysun vede beke yardım etmiyor roberto tek kalıyor hali kalmadı adamın zaten... hala roberto carlos ismi var die oynatılıosa yazık bu klübe ne diim

Night Blue demiş ki:
ya hoca adamı ya beke koyucaksın yada alexin yerine adamın orta açtığını daha görmedim ben gören varsa video bir şey koysun vede beke yardım etmiyor roberto tek kalıyor hali kalmadı adamın zaten... hala roberto carlos ismi var die oynatılıosa yazık bu klübe ne diim
Hacım Carlos'un ölüsü Uğuru katlar.Çeyrek final oynadığımız sezon bir Sevilla maçında iyi oynadı o kadar.Bir Selçuk iki Uğur. :!!&%&!

Fre3sTyLe demiş ki:
Night Blue demiş ki:
Hacım Carlos'un ölüsü Uğuru katlar.Çeyrek final oynadığımız sezon bir Sevilla maçında iyi oynadı o kadar.Bir Selçuk iki Uğur. :!!&%&!
carlos bitmiş geçen antrenmanı izledim herif koşamıyor + geçen sene takım diye birşey yoktu şuanki taktik tam uğura göre santos ceza sahasına ortadan gidiyor kanatları kullanmıyor alexte olunca ana baba günü oluo orta sahayla ceza sahası hattı... geçen hangi maçtı bilmiorum uefa ydı galiba uğur girmişti yedekten oyuna girmişti performansıda kötü diildi iyiydi neden oynatılmıyor bilmiorum

GetInDatAss demiş ki:
Fos fos alayı fos Yöneticisinden top toplayıcısına kadar
İlla ortalığı kızıştırcaksınız dimi şu 6s taraftarı kadar illet bi taraftar topluluğu yoktur
2 mesaj attım alıntı yapmayı unutmuşum sry

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yerden göğe kadar haklı uğur boral , aynı şey bana yapılsaydı bende bunları söylerdim.

Yukarı Alt