Galatasaray’ın genç kalecisi Ufuk Ceylan, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Milli aranın kendilerine iyi geleceğini söyleyen Ufuk, “Milli takımdaki arkadaşlarımız orada biz de burada şu anda açıklarımızı kapatıyoruz. Bu arayı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Çünkü daha fazla yükleme imkanı buluyoruz, daha fazla çalışıyoruz. Milli aranın bize gerçekten çok yaradığını düşünüyorum. Eminim bundan sonra çok daha iyi olacak. Eskişehirspor galibiyeti bir başlangıçtı. Bundan sonra seri galibiyetler almak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Ufuk Ceylan, çok büyük bir camianın kalesini, hedeflediği zamanda aldığını söylerken, “Çalışarak bunu başardım ve çalışmaya da devam ediyorum. Bazen eksiklikler oluyor ama tabiki başarı o kadar kolay değil. Hiçbirşey kolay yakalanmıyor. Bunun için ben de çok çalışıp elimden gelenin en fazlasını yapmaya çalışıyorum. Takımıma mümkün olduğu kadar katkı sağlamaya çalışıyorum. Umarım her geçen gün daha iyi olur.” ifadelerini kullandı.

Ufuk Ceylan, hedefleriyle ilgili ise şu açıklamaları yaptı: “Galatasaray gibi zamanında televizyondan izlediğim takımın şu anda kalesini koruyorum. Çok güzel duygular bunlar. Bu bana gurur veriyor. Umarım bu uzun süreler devam eder ve hem Galatasaray camiasına hem de ilerleyen günlerde Milli Takım’a hizmet ederim”

Resmi Site

Yukarı Alt