İzledim ama bu görüntüde fake :lol: herkes daha önce sanki ufo görmüşte şeklini biliyor gibi bu ufo diyor "Şahsen bende görmedim çaktırmayın Razz" Türk Filmlerinde falan gördüğümüz şeyler ufo benzeri aptal maketler yani kafaları çok karıştırıyor lafın kısası bu görüntü fake :lol:

bak onu anlamadım nasıl fake Yane ......

baksana aniden oLup bitip geLişiyor..

Aniden olup bitebilir bunlar normal günlerdede olan şeyler yani bir kamera çekiminde çevrendeki kişilere istediklerini yaptırabilirsin Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilk brasil e gittiğimde havaalanından indim kapıdan geçtim otoparka gireceğim trafik işaretlerinden geçtim şöyle bir kafamı kaldırdım baktım ve kendimi resmen marsta hissettim millet konuşuyor hiçbirşey anlamıyorsun hayat bir şekilde akıyor kolumdaki saate bakıyorum 6 saat ileride durduğum noktadan geldiğim noktada yağmur kar vardı indiğim noktada hatunlar tanga ile geziyordu :lolmuch: :mrgreen:

ufo varmı yokmu artık siz kestirin :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RapmasteR demiş ki:
puhahahahah tangaylamı geziyodu karnavalamı denk geldi icraat oldumu bari
yorumların çok çocukca hiç hoşlanmadım yazılarından umarım daha tatlı ve kibar yazmasını öğrenirsin unutma ki sitemizde bayanlarda bulunmaktadır Wink

sizin içiniz fesatsa ben ne yapayım hemen onun düşünün :) benim kastettiğim kız arkadaş manasında icraat argodur isteyene her manaya çeker tabi belden aşağıyada çeken de çıkar. neyse uzatmicam bayan var dediğin gibi Wink

Yukarı Alt