Burdan bu kardeşime sitem ediyorum artik ben bişi demiyorum siz karar verin!

VENİCE
PwRLwL = Chari aldikdan 1 hafta sonra çektiğim foto bu.

1- 1 Kişi desin Plw e bile ben teredütle bili olsa şu lvl olur demişmiyim müşterilere?
2- Ben mi dedim başkasiyla iddaya gir 1 ayda charim 90 olcak diye?
3- Ben hiç bir zaman müşterilerime pre almazsan kasmam filan demişmiyim?
4- Anlimda ENAYİ mi Yaziyor Pre alcaksam pre bitene kadar kas 90%99 olsa kimin hayrina kasayim? Hakkimdir hakkimi veririm alirim olay budur! (Alip almamak müşteriye bağli)
5- İyilik yapayim itemlerini basayim.
6- Yaw ben mi deh deh diyorum kasildiğini görmüyorum diyorsun allahdan daha ne istiyon be!

SON:Siz görün ss leri görünce herşeyile nerdeyse ben ilgilenmişimdir kim böyle uğraşir?

Başladikdan 1 haftaki ss

- Resim Silinmiş.

Bunlarda bu günkü resimler

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Diğer itemler Rev6 dan bakabilirsiniz artik benden bu kadar 26 günde prenin son 1 güün bu kadar kasmişim az mi kastim yaw siz söyleyin lütfen?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
adamın bu iiliğine karşılık dediğin bu ise allah belanı werir arkdaşım Güney abi sitem yapılacak birisi deildir ndn dersen de herkese eşit dawranır inanki senden fazla düşünmüştür çarını...

Mopneet

abi azmı diyor kastıran arkadaşın gözünün yağını yiyim plus cekse car 90 :S bende car kastırtcam ve güney abininde haberi var zati paramı toparlıyım sonra bu arkadaşın gözüne sokcam carın sslerini mükemmelce işini yapan adama ne diyorsun birader sen!

Her pre alan char 90 mı oluyor kardeşim yukarda allah var dediklerini bi kere düşün ondan sonra söyle ! Güney Abi kul hakkına 1 kere dahi girmemiş bir insan !

güney abiye büyük haksizlik olmus adam orda uykusuz kaliyo charlara bakicam bişey olmasin vs vs ama adamlarin yaptigi işe bak!..

Bişi demiyorum valla beni bilen biliyor artik hiç bişi demiyorum sadece bakip utansin diyorum gözüne sokmak değil amacim eğer ben emeğimin fazlasini veriyorsam azda olsa cümlelerimize dikkat edelim sende haklisin diyorum benim içimde bişi kalmaz 2 gün sonra unuturum ben bunu kalp kırmakla hiç birşey elde edilmiyor... Ben yinede elimden geleni yapiyorum kendi şahsima (özür diliyorum) artik bişi demiyorum...

Hasta bu insanlar, tatmin etmek imkansız. 150lik Premium almış ve 90 level olmasını beklemiş, yetmiyor gibi iddiaya girmiş. Allah sabır versin Güney abi... :coffee:

nonameTRR demiş ki:
Ohoo yaptıgına bak herifin.Guney Abi herifi goster 2dk'da indiriyim asagı :D
Çete kurduk NO SROTING hemen sizin aşşaği sokakda oturuyor bi ara resmi ss atayim indirin bro :lol:

Şaka bi yana ben bile yaptiğimdan utandim inş. o da ders almiştir.

Charini 90%99 yapip teslim edeceğim hayirlisi olsun şimdiden.

_ThugTurk_ demiş ki:
Hasta bu insanlar, tatmin etmek imkansız. 150lik Premium almış ve 90 level olmasını beklemiş, yetmiyor gibi iddiaya girmiş. Allah sabır versin Güney abi... :coffee:
+1

Emeğini fazlasıyla vermişsin . Bu insanoğlu adamı delirtir vallahi. Atalarımız nedemiş "Azıyla yetinemeyen çoğu bulamazmış .. " :thumbsup:

Evet ben plusla bir ayda 82 den 90 olamadım(strglavie) adam bu haline şükretsin.

Yukarı Alt