Arkadaşlar bildiğiniz gibi bazı dosyaları ( bot , loader vs) rütbesiz mesaj sayısı düşük insanlar konu açıp koyuyor.Güvenip indiremiyoruz.Sizden ricam bu türden uploadları sitede Rütbeli insanlar yapabilir mi ?VirüsTotal taraması artık güvenli olmuyor çünkü adam önce taramayı yapıyor sonra keyloger ı içine gömüyor bi anlamı kalmıyor.

Takımı
Besiktas
Kimsenin paylaştığı şeyi engelleyemeyiz.Sizin yapmanız gereken şey yönetim,modlar harici paylaşım yapan özellikle düşük mesaj sayısı olan,yeni üye olmuş kişilerin dosyalarını indirmemeniz yada antivirüs proğramı kurup temizce taratıp ondan sonra kullanmanız.Zaten botlar,loaderler global başlık yada üst başlık olarak modlar tarafından paylaşılıyor.İndirirken onları tercih etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

ForEverTurk demiş ki:
Kimsenin paylaştığı şeyi engelleyemeyiz.Sizin yapmanız gereken şey yönetim,modlar harici paylaşım yapan özellikle düşük mesaj sayısı olan,yeni üye olmuş kişilerin dosyalarını indirmemeniz yada antivirüs proğramı kurup temizce taratıp ondan sonra kullanmanız.Zaten botlar,loaderler global başlık yada üst başlık olarak modlar tarafından paylaşılıyor.İndirirken onları tercih etmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.
taratıp kullanınız diyorsunuzda efendim suanda isro nun sro_clientinde bile virüs var knight online'nin exe sinde bile turuva atı var.

Ben eskisi kadar aktif değilim bu yüzden bu konuda fazla yardımcı olamam. Zaten elimden geldiğince üyelerin paylaşımlarını tarayıp kontrol ediyorum :kalp:

sasoyasin demiş ki:
ForEverTurk demiş ki:
taratıp kullanınız diyorsunuzda efendim suanda isro nun sro_clientinde bile virüs var knight online'nin exe sinde bile turuva atı var.

Yukarı Alt