DirectX tus tanimlarini kullanarak yapilmis bir keyhelper bu. bununla elbette bot kasarken chat yapabilir ya da forumda mesaj yazabilirsiniz ama directx destekleyen oyunlari oynamak istiyorsaniz unutun. ayrica hayatta bu sekilde multiclient olmaz. daha gelismisini yapmak da mümkün, onun icin sro'nun keyboard'a local hook attigini inceleyin ve o hook prosedüründe neler oluyor takip edin. son basilan tusu aklinda tutan bir buffer var ve siz o buffer'a direk yazabiliyorsunuz. bu da, tak yapmaniz gereken seyin aslinda buffer'a otomatik olarak yazmasini saglamak. bu da en rahat bir sekilde dll injection ile olur. oyun acilir acilmaz dll inject edersiniz, sonra da kasma alanina kendiniz götürdükten sonra auto select ve skill leri hotbar'a koyarak pot alma ve kasma yerine gitme haricinde her seyi yapan bir keybotunuz olur. yeni versiyon ciktiginda da tek yapacaginiz sey, zaten yeri kolayca bulunabilen hook prosedürünü ve buffer'in yerini ayarlamak.

kares atak yapmıyor atak yapıyor yazmıısın oraya nasıl atak yapmasını salicaz

beyler bnce ndn hakınız ıle kasmıorsunuz bı bota 15-20 ytl vermısnız ne fark eder bnce kacak botları kulanmayın kotu sonuclara yol acabılıor.Bn bu gune kdr ne kullandım nede ban yedım en ıyısı sızde kulanmadan bu ısden cayın ^^

bu programı buraya koyanın anasını avradını lan şerefsiler siizn yüznüzden çarım soyuldulan yeğene de gönderdim onunkide soyulmuş ............ bunlar

enes91 demiş ki:
bu programı buraya koyanın anasını avradını lan şerefsiler siizn yüznüzden çarım soyuldulan yeğene de gönderdim onunkide soyulmuş ............. bunlar
Sözlerine dikkat et modların desteklemediği ve taratmadan kullanmasaydın o senin saflığın olmuş ve kötü sözlerr kullanma MESAJI birisi yok etsin ve bu kişi hakkında ban istiyorum.

BAN BAN BAN!!!!

XBow demiş ki:
Çarının soyulması bu program yüzünden olamaz ! Ben bunu full kullanıyorum daha 1 goldum bile çalınmadı.
Giriyonuz dandik dundik sitelere sonra "Çarım Soyuldu BAN"

La bi gidin işiniz gücünüz yokmu ?

Zaten çalıcak olsalar 1 Goldunu Değil Toptan paranı çalarlar :mrgreen: :mrgreen:

enes91 demiş ki:
bu programı buraya koyanın anasını avradını lan şerefsiler siizn yüznüzden çarım soyuldulan yeğene de gönderdim onunkide soyulmuş oropu çocuğu bunlar
İşte ben bir insanın yaşının küçük olduğunu burdan anlıyorum ve %80 işe yarıor hemen küfüre başlıorsa o büyük ihtimalle 10-20 yaş arasındadır çünkü yetişkin insanlar öyle şeylere pek küfürle karşılık vermezler yanlış anlamayın sadece fikirlerimi sundum..

Lütfen Laflara dikkat kardeşim

Modlar lütfen silin

sro_load52 demiş ki:
enes91 demiş ki:
bu programı buraya koyanın anasını avradını lan şerefsiler siizn yüznüzden çarım soyuldulan yeğene de gönderdim onunkide soyulmuş oropu çocuğu bunlar
İşte ben bir insanın yaşının küçük olduğunu burdan anlıyorum ve %80 işe yarıor hemen küfüre başlıorsa o büyük ihtimalle 10-20 yaş arasındadır çünkü yetişkin insanlar öyle şeylere pek küfürle karşılık vermezler yanlış anlamayın sadece fikirlerimi sundum..

Lütfen Laflara dikkat kardeşim

Modlar lütfen silin
Bu forumda takılanların çoğu zaten 10-20 yaş arası
bu forumu bırak bütün silkroad forumları böyledir
silkroad zaten oyun 30+ yaşlarda bu oyunu oynayan çok az kişi var

Yukarı Alt