1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Ücretsiz SubDomain Veren Siteler / acıklamalı


 1. Narqotic

  Narqotic rank8

  Kayıt:
  22 Nisan 2007
  Mesajlar:
  1.359
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  !!!
  Şehir:
  BeN SeNiN CaNıN İçİN ÖmRüMü BiR KiBRiTiN KaBıNDa T

  www.1st.to

  Çok kısa ve akılda kalabilen biryönlendirme hizmeti sağlıyor.(1st.to/isminiz)

  www.ven.cc

  "/"işareti istemiyor ve kısa bir ad istiyorsanız iyi bir seçim.(isminiz.ven.cc)

  www.4going.to

  Eğer gezme, tozmaya yönelik bir sayfanız var ise iyi bir seçim. (4going.to/isminiz)

  www.cjb.net

  Dünyanın en ünlü url yönlendirme firması fakat çok rağbet gördüğünden midir bilinmez önceleri reklamsız olan site artık sayfanıza pop-up koyuyor (isminiz.cjb.net)

  www.cybername.net

  Hızlı bir server ile hizmet veren ve 100´e yakındomain seçeneği sunan başkabir firma.

  www.da.ru

  Yönlendirme yapılabilecek bir rus firması. Oldukça hızlı fakat altta çok ufak bir boyutta banner çıkıyor.

  www.domaincow.com

  Bu site domain adı olan kişilerin işine yarayacak bir sitedir.Domain adınızı bu siteye yönlendiğinizde yani DNS ayarlarını girdiğinizde www.oemmail.com sayfasından isminiz@domainadınız.com şeklinde 11 tane mail hesabı veriyor.Ayrıca Domaincow sitesi domain adınızı istediğiniz siteye yönlendiriyor.Bence Domain adı olup ta bedava mail ve reklamsız yönlendirme isteyenlere birebir bir site.

  www.easy.to

  Adı üstünde akılda çok çabuk kalan bir URL hizmeti sağlıyor. (easy.to/isminiz)

  www.singlespad.com

  Size pek çok domain name içinden sub domain adı seçmenize izin veriyor. Örneklerden bazıları isminiz.homepad.com, isminiz.genxer.com, isminiz.singlespad.com, isminiz.indianet.org .Ayrıca sitenizi arama motorlarına kaydettiriyor.

  www.ismy.net

  Uzun url adresinize bir başka alternatif. isMyNet size İsminiz.isMy.net şeklinde bir çözüm sunuyor. Firma ayrıca banner değişim ve arama motoru kayıt hizmeti de veriyor.

  www.ipfox.com

  İsminiz.ipFox.Com şeklinde bir subdomain imkanısunan firma ayrıca sitenizi arama motorlarına da kaydettirerek tanıtımında yardımcı oluyor.

  www.mp3fanatics.com

  Özellikle Mp3 ile ilgili sitesi olanlar için güzel bir yönlendirme servisi hizmeti. Uzun url adresinizi mp3fanatics.com/isminiz şeklindeakılda kalıcı hale getirebilirsiniz.

  www.stop.at

  Eğer url adresiniz çok uzun ve akılda kalıcı değilse bu servis işinize yarayabilir. Uzun url adresinize stop.at/isminizşeklinde bir alternatif sunuyor. Ayrıca isminiz@stop.at şeklinde mail adresine sahip oluyorsunuz.

  www.surf.to

  Gene mantıklı akılda kalabilir diğer arkadaşlarına çok benzeyen ayri bir firma.(surf.to/isminiz)

  www.trfree.org

  ücretsiz Türkçe destek... TR nin Türkiye FREE nin bedava anlamına geldiği tek site ayrıca ücretsiz @trfree.org email

  www.tsx.org

  Sonunda ne Com ,ne NET ,nede TO olan değişik bir yönlendirme sistemi.Çok hızlıserver´ı ve çok fazla seçenekler sunan iyi bir firma. (isminiz.tsx.Org)

  www.tr.cx

  Yine bir Türk url yönlendirme şirketi bir güzel özelliği de sitenizi Geocitieste yapıp tr.cxe yönlendirirseniz, banner görünmüyor denemesi bedava çok hızlı erişim kısa url isminiz.tr.cx

  www.yonlendir.com

  Bedava sitelerden alınmış uzun bir adresiniz varsa yonlendir.com size değişik seçenekler sunuyor. Bunların arasında isminiz.sayfasi.com / isminiz.com.tr.tc / isminiz.arsivi.com gibi urladresleri mevcut. Türkiye´de böyle servislerin olması gerçekten sevindirici. user1.7host.com/cemile gibi biradrese sahip olmaktansa cemile.guzeldir.com adresi tabi çok daha iyidir. Mutlaka Ziyaretedin domaine para vermeyin.

  www.zooming.to

  Farklı seçenekler sunan bir yönlendirme firmasını deneyebilirsiniz. http://zooming.to/isminiz şeklinde bir url adresiniz oluyor