Evet Arkadaşlar ben test ettim denedim ve gayet güzel Çalışıyor Taratım ayrıca
Bot turkce ve Eng olarak iki şekilde yapılmış ben oldugu gibi veriyorum. adminim Kontrol edersen sevinirim ve modlarım sizlerdende ric ediyorum.
Tarama sonuclarını siz atın ben Taratım temiz ama sizlerde taratın
Ben simdi kasıyorum süper olmus

Turkce bot linki http://uploaded.to/?id=awoq2o

ingilizcesinde sorunlar gelmiyor

Buda ingilizce linki http://uploaded.to/?id=k59wm4

Not:

Bot için önemli notlar bunları mutlaka okuyunuz.

Silkroad Bilgisayarınızda Program Filesin Altında Olmalıdır.
Bu bot Kopyalama ile Çalışmaz.
TURKCE BOTTA IKI HATA MESAJI ALACAKSINIZ
BUNLAR HATA DEGILDIR TURKCEYE CEVIRDIGIMIZDEN KAYNAKLANIYOR
TAMAM DEMENIZ YETERLIDIR.

Resimleri Burada

TURKCE BOTTA BU IKI MESAJ GELECEK BUNLARA TAMAM DIYEREK GECINIZ
PROBLEMSIZ CALISACAKTIR

-Resim Silinmiş.

ılk gırıs ekranında gelmektedır tamam dıyelım

-Resim Silinmiş.

Oyuna girdikten sonra homeye basınca gelmektedir 2 defa tamam derseniz sorun olmıcaktır

İyi Kasmalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu sşstem dün gitti kocum ya sen yanılıyosundur yada dünden beri oyundanmı cıkmadın
:lol:
Biz popcorn popcorn yiyioz sanmıyorum calışsın :lol: Botu nereye kuracagız indiiyo su anda yoksa kendimi kuruyor :lol:

Yahu patlamamışmıydı :mrgreen: Teşekkürler kardeşim emeklerine tarih itibarı ile yeni bi konu ama patladı biliyorum.Kastım sildim ben o dosyaları.

Arkadaşlar konu patladıgında hemen yayınlanan bot budur ve %100 calısıyor hemde turkce demıslerkı bot calısmıyor oyundanmı cıkmadın ben kullanıyorum sizde faydalanın diye verdim Denersen normal soft mod ile Farklı oldugunu Crack özel bir yapım Efe CANDEMIR ait turk yapımı oldugunu göreceksin 0x33.com sitesi sadece bot credi dosyasını vermektedir ama yapım gercekten harika modlar bir test edin konu ile görüşlerinizi bildirin Efe abi tşkler kendi sitesinde veriyor ben reklam olmasın diye botları verdim buraya sitesinin adresini vermiyorum Adminimiz konuya el atarsa sevinirim normal softmode de calısıyor ama bence bir turk insanın hazırladıgı botu tercih ederim en azından tanıyan var ise güvenilir bir kişi okan abi özelden istersen Efe abinin msn adresini verebilirim görüşmek istersen belki extraloob adınada bir bot yapar :)

----EXTRALOOBDAN OLMAK BİR FARK YARATIR----

Çar geliyor Starta basıyorum bir hata veriyor Ox33 diye Oyuna girmiyor ona tamam demessem girmiyor tamam diyorum atıyor Napmam Gerekiyor Lütfen bi Cevap verir misin ?

gfbfa demiş ki:
Çar geliyor Starta basıyorum bir hata veriyor Ox33 diye Oyuna girmiyor ona tamam demessem girmiyor tamam diyorum atıyor Napmam Gerekiyor Lütfen bi Cevap verir misin ?
Bak o dil dosyası turkceye cevırıldıgı ıcın o yuzden tamam demen gerekıyor ve normal acc gır oyuna gırıyor ve cok guzelde kasıyor

arkadasim eline saglik ama sitarta gelince 0x33 hatasi veriyor yardimci olursan sevinirim lutfennnnnnnnnn

Yukarı Alt