Tauriel

Öğretiyorum
Kesinlikle hack amacı yoktur.. Program yok.. oyun hesabınızla giriş yok. kredi kartı bilgisi girmek yok. sadece paypal hesabı açın. siteye üye olun ve para kazanmaya başlayın. 75 dolar olduğunda paypala aktarın paranızı ve güle güle harcayın

İstediğin kadar silk alın arkadaşlar denedim kesinlikle oluyor şüpheniz olmasın
1. Bölüm;
PayPal Hesabı Alımı; Paypal internetten güvenilir e-mail yoluyla para hesabınızdır.Zaten kredi kartı ile alanlar paypalı önceden bilir. O hesabınızıda kullanabilirsiniz. Yeni hesap açıp kredi kartı no sunu girmedende kullanabilirsiniz.

Paypalın Sitesine Giriyoruz:
http://www.paypal.com

Signup yazisina tıklıyoruz...

1.Aşamada email adresi hariç bütün bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini doğru yazın yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yöntemden yararlanamazsınız.

Burada
2.Aşamada karşınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki Paypal logosuna tıklayın ve kayıtın 2.aşamasında kayıttan çıkın...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. Paypal a yeni hesabınızla giriş yapabiliyorsanız bu adımı artık geçebiliriz...

Daha sonra 2. bölümde bu linke tıklıyoruz.

http:http://www.AWSurveys.com?R=251872

5-10 Dk da 3$ (Gerçekten Oluyor)
hiç bu kadar çabuk para kazandıran bir site görmedim..ben de biraz önce üye oldum..parayı da garanti veriyorlar..arkadaşım aldı da..benim yeni haberim oldu..neyse sadede geleyim...
açılacak sayfada sağ üst köşede Create A Free Account'atıklayın.Daha sonra boşluklara şunları yazacaksınız:

Username: Kullanıcı adınız
Password: 7-15 karakterli şifreniz
First name: Adınız
Last name: Soyadınız
Email Address: Email Adresiniz(Paypala verdiiniz e-mail adresinizle aynı olsun)
ve en son da kutucuğun içine resimde gördüğünüz karakterleri girip Create Free Account butonuna tıklayın.

ve sonra aşağıda üzerinde 4$ 6$ ve bazı yazılar olan

linklere tıklayın, Start Survey butonuna bastıktan sonra

Click For Web Site 1 E tıklayıp siteye göz atın,

alttaki boşluğa it's a good site,really this is very nice,great site this gibi ifadeler yazın

web Site 2 İçinde aynısını yapın ve 4$ hazır

Tüm linklere aynısını yaptıktan sonra.... 3$ ınız hazır olacak 75$ olduğu zaman(3 kere aynı islemleri yaptıktan sonra paranız hazır)

Reedem Moneye tıklayıp paypal hesabınıza aktarın

isterseniz sro da silk alın
isterseniz rakionda cash
isterseniz knightta cash veya premium

veya paypal destekli sitelerden alışveriş yapın

Arkadaşlar zaten üye olunca linklere tıklayarak oralara yazıp doldurursanız isterseniz sallayın kafadan 27$ zaten oluyor

sizin referansınızdan üye olan 1 kişi için kazanacağınız parada 1.25$ az değil

Not:Arkadaşlar kendiniz üye olmayın ip adresi aynı oldugundan parayı göndermiyolar.Sonra olmadı diyorsunuz.Kendiniz üye olcaksanız bile, her seferde ip resetleyin veya başkalarını üye edin

*********ARKADAŞLAR BEN ÜYE OLDUM ARKADAŞIM ÖNERDİ İŞE YARIYORMUŞ YEMİN FALN EDİYOR NE KADAR GOĞRU BİLMEM AMA GÜNDE 5 DK UĞRAŞIP BU KADAR PARA GELCEKSE SÜPER:D

NOT:BU PAYLAŞIM EXTRALOOB SİTESİNE ÜYE BİR KARDEŞİMİZDEN ALINTIDIR.:stalebug:

Tauriel

Öğretiyorum
Bu arada baya değişmi arkaşlar site konu cok onceden yazıldıgı için bazı seyleri desirdim.

Xperyon

Bilgiliyim
Arkadaşlar bu tür şeylere inanmayın yalan olduğuna %100 garanti veririm oluyormu olmuyormu diye denemiştim verirsin paranı paşa paşa oynarsın oyununu bu tür yemlere gelmeyelim siz değil o site kazanıyor.

abdullah338 demiş ki:
Bu arada baya değişmi arkaşlar site konu cok onceden yazıldıgı için bazı seyleri desirdim.
İnanma böyle şeylere sende okey yorma kendini :thumbsup:

Tauriel

Öğretiyorum
Günde bence 5 dk nı ayır dene coğu site vermiyor.Benim bildiğim bux.to veriyor o da baya az veriyor 10 rekalmdan 1 $ veriyor günde.Bu siste oluyormuş arkadaş dedi bi deniyom günde 5 dk faln ugrasıyom bence bi dene

The47

Bilgiliyim
bu kadar kolay para yapılcak olsa millet enayi mi dışarda çalışıyor oturur pc başında para kazanır sevgili arkadaşım :rolleyes1:

Yukarı Alt