1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Ücretsiz iPrint şimdi Türkiye’de!


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren

  [​IMG]

  Epson’un ücretsiz iPrint baskı uygulaması şimdi Türkiye’de!

  Epson’dan, Apple iPhone and iPod touch kullanıcılarına ücretsiz baskı uygulaması.

  Epson tarafından geliştirilen yeni iPrint yazıcı uygulaması ile iPhone ve iPod Touch kullanıcıları, artık ücretsiz fotoğraf baskısı alabilecek… Bir süre önce dünya genelinde hizmete sunulan bu uygulama, Avrupa ülkeleriyle aynı anda Türkiyede de ücretsiz indirilebiliyor. Epson Stylus Photo ve Epson Stylus Office yazıcı serilerinin birçoğunda kullanılabilecek bu uygulama ile iPhone ve iPod touch kullanıcıları kablosuz bağlantı kurarak, kolayca baskı alabilecekler.


  [​IMG]

  iPhone ya da iPod touch kullanıcıları artık fotoğraflarının çıktısını, Epson yazıcılarından ücretsiz olarak alabilecek. Epson’dan iPrint uygulaması olarak adlandırılan bu yeni hizmet, kolay fotoğraf baskısı alımını farklı bir boyuta taşıyor. Epson tarafından geliştirilen ve çeşitli Avrupa dillerine çevrilen ‘Epson iPrint App’, artık tüm Avrupa ülkelerinden indirilebiliyor! Epson iPrint uygulaması, kullanıcıların kablosuz olarak, eternet ve Wi-Fi destekleyen Epson Stylus Photo ve Epson Stylus Office serilerindeki yazıcılardan kolayca baskı alınmasını sağlıyor.

  [​IMG]

  Epson iPrint uygulaması ile her tür kağıda, A4e bile mobil ortamda direkt baskı imkanı !

  Epson Türkiye Ofis Müdürü Sevil Kanat, son teknolojiyi destekleyen bu önemli gelişme hakkında şunları söyledi;

  “Epson olarak bu yeni uygulama ile, kullanıcıların, mobil olarak yüksek kalitede fotoğraf baskısı alabilmeleri için yepyeni ve kullanıma çok uygun bir yol sunuyoruz. iPrint baskı uygulamasını kullanarak, başka hiçbir yükleme işlemine gerek kalmadan, Epson yazıcınızla doğrudan çıktı alabiliyorsunuz… Bu uygulama kullanıcılara aynı zamanda, çeşitli kağıt kalitelerine ve A4 kağıda bile baskı alma seçeneği sunmuş oluyor.”

  Epson iPrint uygulaması, tüm Apple Store mağazalarından ya da http://www.itunes.com/appstore/ adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca İtalyanca, Flemenkçe ve Portekizce dillerine de çevrilmiş. Uygulamadan faydalanılacak Epson ürünleri ise şöyle sıralanıyor;

  ○ Epson Stylus Photo PX800FW
  ○ Epson Stylus Photo PX700FW
  ○ Epson Stylus Photo PX810FW
  ○ Epson Stylus Photo PX710FW
  ○ Epson Stylus Office BX600FW
  ○ Epson Stylus SX600FW
  ○ Epson Stylus Office BX610FW
  ○ Epson Stylus SX610FW
  ○ Epson Stylus SX515W
  ○ Epson Stylus SX510W
  ○ Epson Stylus Office BX310FN