Arkadaşlar Şubatta istanbul'a gitmeyi planlıyorum,
sıkıntım şu şimdiden bilet rezevasyon etmem lağzım ucuza gelmesi için,
yanlız şuan param yok,şubat ayında maaşımı alacağım.
rezervasyon yapıp uçuşa giderken parayı ödesek olmuyormu?
yani böyle bir sistem varmıdır :!!&%&!

Takımı
Besiktas
pilan değil plan ilk önce 2.olarak da yer ayırttığın zaman ödeme yapman gerekiyor diye biliyorum.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

seskes

biletin ucuza gelmesi için ön bilet alman lazım ki yaklaşık 1 ay kadar önceden. alman lazım olduğu için para ödemen gerekli. bileti aldığın zamanda eline bilet falan gelmiyor ( ekonomik alacağını farz ediyorum) air portta check in yaptırıyorsun ucuş saatinden bi iki saat önce sana koltuk numaranı vb veriyorlar

Bu mesaj Rewind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rewind demiş ki:
pilan değil plan ilk önce 2.olarak da yer ayırttığın zaman ödeme yapman gerekiyor diye biliyorum.

lağzım değil lazım neutral1

Anlaşılmıştır,teşekkürler.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Rewind demiş ki:

lağzım değil lazım neutral1
Güncel tuttuğun için konuyu teşekkür ederim.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Takımı
Galatasaray
Rewind demiş ki:

olarak da*

Takımı
Besiktas
öyleydi zaten ne içtin kanka sen :(

Takımı
Besiktas
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
yetkilerinizi kötüye kullanmayın ak-47
Ahahah :mrgreen:

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Mopneet

@Always
Moderatör olarak insanlara doğru örnek olması gerek birisin, buna rağmen yanlışlarını düzeltmen için yapılan uyarılara "Haklısınız, afedersiniz" diyeceğine "Edebiyat dersine çevirdiniz." diyerek cevap veriyorsun. Bizim zamanımızda düzgün Türkçe konuşmayanı Deneme Mod. bile yapmazlardı, beheyt...

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
@Always
Moderatör olarak insanlara doğru örnek olması gerek birisin, buna rağmen yanlışlarını düzeltmen için yapılan uyarılara "Haklısınız, afedersiniz" diyeceğine "Edebiyat dersine çevirdiniz." diyerek cevap veriyorsun. Bizim zamanımızda düzgün Türkçe konuşmayanı Deneme Mod. bile yapmazlardı, beheyt...
Yazdıklarından dolayı çok müteşekkirim.

Mopneet demiş ki:
@Always
:nod:

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
@Always
Dostum alt tarafı bir bilgi edinmek için konu açtım burada, bir kaç yazım yanlışım yüzünden,
mod' olmayı hak etmiyormuyum yani.?

Wicked

Game Designer
Bence bu kadar abartmanıza gerek yok yokmuş :)

yerde para gördüğünüz zaman nasıl sahibini arayıp ona teslim ediyorsanız ve ortalıkta hırsız çok biraz daha dikkatli olmalısınız diyorsanız yanlış bir kelime gördüğünüz zaman da 1. olarak yapılması gereken şey yetkili arkadaşların hata yapan moderatörün hatalarını düzeltmesi ve ardından ona özel mesaj atarak onu uyarmasıdır :)
ben böyle bilirim forum etiğini atarlı davranmak kimseye bir şey kazandırmaz [horny21

[tag]Mopneet[/tag]
"Bizim zamanımızda düzgün Türkçe konuşmayanı Deneme Mod. bile yapmazlardı, beheyt..." neden özel mesaj kullanmak ve oradan yazmak yerine bu şekilde kırıcı olmayı ve rencide etmeyi tercih ediyorsun?
Eskiden yönetim ekibinden olarak onu düzgün bir şekilde uyarman ve ona örnek olman gereken biri olarak bizim zamanımızda demeyi ve kırıcı olmayı tercih ediyorsun dikkatini çekerim sevgili Mopneet

şunu da söylemeden geçemeyeceğim birisi size kırıcı bir kelime kullansaydı emin olun vereceğiniz cevap kırıcı olurdu bu insanın doğasında vardır
herkes hata yapabilir arkadaşlar birbirinizi kırmayın ufak tefek şeyler için :!!&%&!

Avasin

Hayır, bileti satın alman gerekli. Bekletme gibi bir şansın maalesef yok.

@Wicked Başlığa bir göz gezdirdim yorumları tam cevaplayacağım sırada senin yorumuna denk geldim. Kalbimdekileri yazıya dökmüşsün. Baş tacısın.

Diğerlerine ek olarak: Yönetimde bulunan adam konu dağıtmaz. Bir başlığa yorum yapınca; önce konu ile ilgili açıklama yapar ve daha sonrasında altına dipnot ile yorumlarını ekler. Forum etiği bunu gerektirir. Yönetici olan adam siteyi ayakta tutacak adamdır ki aynı konuda kendi yöneticisi ile münazaraya girmez. Gerekli açıklamayı panelde yapar. Bunu yapmayan yönetici olursa üyeleri de azıtır.

Yani burada bu adama bu şekilde yüklenip öğrettiniz de ne oldu? İlla başkası da gelsin sizin eski mesajlarınızı mı gün yüzüne çıkarsın?

Ben sözlük yazarıyım benim de önceden salak sapak yazım yanlışlarım oldu; sonuç olarak bir yerden sonra düzelttim bir şekilde.

Forum sitesinden ziyade dışarıdan 3 interaktif sözlükte de sözlük yazarlığı yapıyorum da maşallah oralarda bile sizin gibi başarılı(!) editörler görmedim.

Bkz: Kendi yarasını başkasında kanatmak.

Bir hiyerarşi var ise bunu toplum içerisinde altındakini ezmek için; aşağılamak için, dalga geçmek için yahut iş yaptırmak için değil, bulunduğu çarkı daha verimli çevirmek için kullanılmalıdır. Maalesef yeni gençler bundan habersiz.

Tey Allahım ya.

Yukarı Alt