Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu İşten Hiç Bir Şey Anlamadım Adam 3 Haftalık Üyeliğim Var Demiş Konu Açmış Admin 3 Haftalık Üyeliği Olmayanlar Eu Mod Alamaz Demiş Rolling Eyes

her zaman arkandayım orada fransız kaldım kemalist ben eskiyim aktifleştirme de yaptım ama download da link göremiyorum sebebi nedir dersin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayabusa_ demiş ki:
her zaman arkandayım orada fransız kaldım kemalist ben eskiyim aktifleştirme de yaptım ama download da link göremiyorum sebebi nedir dersin
Öyle Bir Link Yok Çünkü detective

şimdi bana ii bi gold alma sitesi verinde çarlarımı 80 e bağlayayım arkadaşlar mümkünse yabancı ucuz ve güvenilir olsun mucX mucX hmm hmm hmm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Öyle Bir Yüklenme Olmaz Kanımca Sitede 10 Kişi Falan Online . Bu Arada Gaza Gelipte Taratmadan Kullanmayın Rolling Eyes

ya arkadaşlar elin sitesine girmişsiniz Türkçe yazışıyorsunuz...bunu sizin sitede yaptıklarını düşünsenize..ayıp gerçekten ayıp.
kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına yapmayın! Exclamation

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dj_volki demiş ki:
ya arkadaşlar elin sitesine girmişsiniz Türkçe yazışıyorsunuz...bunu sizin sitede yaptıklarını düşünsenize..ayıp gerçekten ayıp.

Bak Bizim Bir Bölümüz Var ;

viewforum.php?f=80

Yabancılara Özel Onlarada Söyledim Türklere Özel Bir Bölüm Açın Diye Tınlamadılar ...

dj_volki demiş ki:
buyursun gelsinler post kasarlarsa banlarız :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ben şiştim galiba ya eski üyeliğim ile sadece foruma girebiliyorum sitenin ana sayfasına giriş yapamıyorum neden acaba register oldum mail adresime otomatik kullanıcı adı ve bi şifre geldi böylemi olması gerekiyor Rolling Eyes Question

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt