Merhaba arkadaşlar inanmadım başta fakat

Kendi DNS serverımı kullanıyorum

bendeki twitter IP si
199.16.156.38
lokasyon olarak USA

Demekki AKP DNS spoofing'in de ötesine geçmiş durumda...

Takımı
Besiktas
ben sahsen bunun bir zararinin oldugunu dusunmuyorum adamlar twitter'dan bu bilgileri istiyordu vermeyince kendi yollarini buldu bu devlette simdi biz kendimizi gizleyerek neyi savunucaz bu sekilde benim ip im acikta yazdiklarim acikta ne kufurum var ne provakasyon girisimim varsa suphesi gelir alir sorgular beni

Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
ben sahsen bunun bir zararinin oldugunu dusunmuyorum adamlar twitter'dan bu bilgileri istiyordu vermeyince kendi yollarini buldu bu devlette simdi biz kendimizi gizleyerek neyi savunucaz bu sekilde benim ip im acikta yazdiklarim acikta ne kufurum var ne provakasyon girisimim varsa suphesi gelir alir sorgular beni

Aynen öyle kardeşim twitter kullanmak suç değil ki...

Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
olay budur arkadaş noktayı koymuş boşa gaza gelmesin kimse :beer:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
@sweetCHIEF

Söylediklerine katılmıyorum ne kadar da yasakcıyız ne kadar da meraklıyız yasaklara değil mi?
Bir kere bunun adı fişlenmedir sen hakkın için mücadele etmiyor olabilirsin ama kendi hakkı için halkın hakları için mücadele eden insanlar fişlenecektir.
Haziran(Gezi)Ayaklanmaların twitter hesabı yüzünden kaç kişi tutuklandı bir bak araştır.
FİŞLENMEDEN BAŞKA BİRŞEY YAPMIYOR İNSANLARI TEŞHİR EDİYOR AKP HÜKÜMETİ...

Yukarı Alt