Twente - FENERBAHÇE Kim Kazanır ?

• FENERBAHÇE kazanır

Votes: 52 51,5%
  • Twente kazanır

Votes: 33 32,7%
  • Berabere biter

Votes: 16 15,8%

• Total voters
    101

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
pessimistt demiş ki:
ne zaman oldu o olay fii tarihinde galiba:D lig varmıydı :s
elin yabancısı dürtünce canınız acımıyor demekki :muck: hee bide sekiz yediden büyüktür..kimin attığıda pek önemli değil :think:
Açıkçası kimin attığı önemli. O zamanın Galatasaray'ı ile şu zamanın Liverpoolu arasında fark var.
Biz 8 yediğimizi hazmettik. Reddetmiyoruz yani ya da celallenmiyoruz. Ama sen daha geçen hafta Beşiktaştan, Kasımpaşa'dan 3 yediğini hazmedememişsin ki seni dürtmüş biraz canın yanmış sanki :sfff: :wink1:

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
Wax Whine demiş ki:
pessimistt demiş ki:
ne zaman oldu o olay fii tarihinde galiba:D lig varmıydı :s
elin yabancısı dürtünce canınız acımıyor demekki :muck: hee bide sekiz yediden büyüktür..kimin attığıda pek önemli değil :think:
Açıkçası kimin attığı önemli. O zamanın Galatasaray'ı ile şu zamanın Liverpoolu arasında fark var.
Biz 8 yediğimizi hazmettik. Reddetmiyoruz yani ya da celallenmiyoruz. Ama sen daha geçen hafta Beşiktaştan, Kasımpaşa'dan 3 yediğini hazmedememişsin ki seni dürtmüş biraz canın yanmış sanki :sfff: :wink1:
seninde dürtülen bi tarafların varki celallendin laf çarpmak istedin 8) hazmetseydin suan bu tartişmayı yapmazdık kendini kandırma ok.bu olayların bi tarafı geçen hafta diğeri 2 yıl önce oldu sanırsam benim kuyruk acım taze ama geçer seninki hala acıyor..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
pessimistt demiş ki:
seninde dürtülen bi tarafların varki celallendin laf çarpmak istedin 8) hazmetseydin suan bu tartişmayı yapmazdık kendini kandırma ok.bu olayların bi tarafı geçen hafta diğeri 2 yıl önce oldu sanırsam benim kuyruk acım taze ama geçer seninki hala acıyor..
Terbiyeni takın diyorum ilk başta. Hadi bi lafına uydum diye saçma sapan konuşmana gerek yok :wink1:
Valla ben hazmettim. 2 yıl önceki konuyu açan sensin bende cevabımı verdim hepsi bu. Kuyruk acım falan yok yani.. Kendimi kandırmıyorum ok ?

Wax Whine demiş ki:
pessimistt demiş ki:
Terbiyeni takın diyorum ilk başta. Hadi bi lafına uydum diye saçma sapan konuşmana gerek yok :wink1:
Valla ben hazmettim. 2 yıl önceki konuyu açan sensin bende cevabımı verdim hepsi bu. Kuyruk acım falan yok yani.. Kendimi kandırmıyorum ok ?
bana aynı tavırla aynı sıkıldığın sözlerle geri cevap yazıyorsun ve terbiyeni takın diyorsun.. küfür mü ettim çok ağır laf mı ettim.sinirleniceksen susup oturmalıydın kanımca.sana sormam ayrıca ne yapcağımı yanlış bir şey yazıyorsam bunu zaten gereken kişi görür ve ceza verir(nokta) :!:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
pessimistt demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
pessimistt demiş ki:
bana aynı tavırla aynı sıkıldığın sözlerle geri cevap yazıyorsun ve terbiyeni takın diyorsun.. küfür mü ettim çok ağır laf mı ettim.sinirleniceksen susup oturmalıydın kanımca.sana sormam ayrıca ne yapcağımı yanlış bir şey yazıyorsam bunu zaten gereken kişi görür ve ceza verir(nokta) :!:
Dürtülen bi tarafın var ki celallendin derken dürtülen bi taraf ne oluyor ?
Aynı tavırla cevap veriyorum evet. Buna da sen karışamazsın.
Sinirlenmemiştim ama şu cevaptan sonra sinirlenmeye başladım. Adam akıllı tartışırken bokunun çıkmasını anlamıyorum ben.
Bana soracaksın ne yapacağını. Özellikle bana karşı konuşurken. Yanlış bir şey yazıyorsan bunu gereken kişi olarak ben gördüm zaten :wink1: İlla yetki mi kullanmam gerekli ?
Karşında çocuk yok. Ona göre konuş.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
pessimistt demiş ki:
unutma senin karşındakide çocuk değil ! he madem en başından beri dediklerimden rahatsızsın aynı şekilde cevap vermek yerine o zaman bu telkinde bulunabilir seninde haklı tarafın yok..hee sinir meselesine gelince bu senin sorunun ben çok sakinim !
Tamam haklısın. Saçma sapan uzattım. Özür diliyorum.

Wax Whine demiş ki:
pessimistt demiş ki:
unutma senin karşındakide çocuk değil ! he madem en başından beri dediklerimden rahatsızsın aynı şekilde cevap vermek yerine o zaman bu telkinde bulunabilir seninde haklı tarafın yok..hee sinir meselesine gelince bu senin sorunun ben çok sakinim !
Tamam haklısın. Saçma sapan uzattım. Özür diliyorum.
Aslında sabaha kadar laf eder dururuz haklısın bende fenerden böyle girince uzuyor afedersin olur arada böyle bende senden özür dilerim !

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne zaman iyi olacak bu takım hayret birşey yaaa. carlos'ta 20 aralık'ta gidiyormuş Coriantes takımına.

Twente'deki herkes asker gibi,tıkır tıkır çalışıyor takım,fenerin işi çok zor.

Gameworld

Bilgiliyim
Zor bela kazanılan bir maç fb liler avrupa liginden fazla bir şey beklemesin bence
Ps : Fener köklü değişiklik istiyor bune düzensizlik bune kıymetbilmezlik anlamadım gitti

Gameworld demiş ki:
Zor bela kazanılan bir maç fb liler avrupa liginden fazla bir şey beklemesin bence
Ps : Fener köklü değişiklik istiyor bune düzensizlik bune kıymetbilmezlik anlamadım gitti
Öyle olabilir bro ama Twente bu yılın hit ismi.

Yukarı Alt