1. Reklam


  1. kyra
   viki
   Tenda
   lastworld
   silkroadcilar
   3

Tv büyücüsü Fenomen Komik Duruma Düştü...^^


 1. Schweppes

  Schweppes rank8

  Kayıt:
  2 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.993
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  İzmit/Merkez
  Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de "Fenomen" isimli program hazırlayan Macar asıllı Yahudi İngiliz vatandaşı Uri Geller Avrupa Futbol Şampiyonası'nda dün gece oynanan İsviçre-Türkiye maçı öncesi bulunduğu kehanet Macar basınında bomba gibi patladı.
  Uri Geller; maç öncesi İsviçre'nin Türkiye'yi yenmesi için bütün İsviçre halkının birlikte konsantrasyonda bulunmasını istedi.
  Maçı seyretmek için İsviçre'ye giden kaşık eğerek dünyada büyük üne kavuşan Uri Geller İsviçre'nin maçtan galip ayrılması için futbolla ilgisi olmayan büyülere başvurdu. Ünlü kaşık eğrilticisi İsviçre halkının maçtan 20 dakika önce yani saat 20.20'de bir futbol topunu tutarak konsantrasyonla "Gewinn Schweiz gewinn gewinn (Galip gel İsviçre galip gel galip gel)" demelerini istedi.
  Uri Geller Türkiye maçının kazanılması için Alexander Frei'ye ihtiyaç olmadığını önemli olan bütün İsviçre halkının takımlarının galibiyetine inanmasının yeteceğini söyledi.
  Türkiye'nin maçı kazanmasıyla Uri Geller'in kehanetinin fos çıktığı görüldü. Türkiye'de Star TV'de Fenomen isimli programı yapan İngiliz vatandaşı Geller'in kehanetinin fos çıkmasıyla Türklerin yüzüne nasıl bakacağı merak ediliyor.
   
 2. Stephanos

  Stephanos rank8

  Kayıt:
  30 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  3.409
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Geç kalan bir haber..nerdeyse 1 yıl oldu ^^
   
 3. Schweppes

  Schweppes rank8

  Kayıt:
  2 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.993
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  İzmit/Merkez
  onun için güncel haberler bölümüne açmadım :P :lol: