Şu cin çağırmayı nedense online yapmıyorlar televizyona vermiyorlar. :D verinde inanalım yavs

Aynen şöyle gelişir olay (benim yazarlığımla):
5 arkadaş eve gelirler, biraz testere 4 izledikten sonra 3 harfli çağırmaya karar verirler, ardından birini tuvalete kitlerler (kız) , ardından kızdan *şırıl şırıl* sesler gelir, arkadaşlar düşünürler, ''nolii acıba?'' diye, ardından tuvaletten * böğğk öğğrhkk oüüğğk* diye sesler gelir, kapıyı açarlar bi bakarlar ki tuvalette dışkıyla yazılmış bi yazı vardır ve kızda kusmuk içinde kalmıştır, kusmuğun içinde de dışkılar vardır (dev gibi) sonra yazıya bakarlar, yazı aynencikin şöyledir ''BENİ BİR DAHA ÇAĞIRIRSANIZ SİZİN DE O KIZ GİBİ AĞZINIZA ....ARIM!!!'' yazar... Anlayan anladı :mrgreen :D :D :D

murat75 demiş ki:
eklediğimiz resimli konulardan baya tırsmışın galiba böyle masum yazılar bekliyorsun eee burası korku bölümü heran herşey olabilir inan öyle konular var korku bölümüne koyarsam millet bırak korkmayı siteye girmekten çekinirler düşünki öyle resimler görür görmez miden ağzına gelir günlerce unutamazsın inan bana dostum :twisted:

Mr_DangeR demiş ki:
İşte Şöyle Paylaşım Yapın
Korku bölümünün bi analizini yapsak
%90 iğrenç şeyler var korku bölümündeki şeyler beni korkutmuyor sadece midemi bulandırıyor.

Yukarı Alt