Offf artık cidden sövecem arkadaşlar. Ota b..a ilimunati yok o yok bu diyenlere uyuz olmaya başladım ya. Safmısınız arkadaş her şeyde bişey bulmaya çalışıyosunuz. Şarkıdada mı böyle bişey buluyolar anlamadım gitti saçmalık ya. Oyundan başladı herşeyde bişey bulmaya çalışıyolar şimdi. Zorlarsanız düz kağıttanda bulursunuz bişeyler ne diyim daha...

oha tüylerim diken diken oldu şuan program indirdim şarkıyı tersten oynatma programı.video fake değil aynısını diyor

program;
http://www.nuveforum.net/167-shareware-freeware-ucretsiz-yazilimlar/11867-sarkiyi-tersten-dinleme-program-i-full-download-goldwave-v5-19-a/
virüs taramasından falan geçirmedim zate kendim upload etmedim

Herkes farklı yorumlayabilir o giydiği elbiseyi, arkadaki duvarı sonuçta sanat bu.

Takımı
Galatasaray
Başka şeylerle uğraşın hayat zamanımızı bunlara ayırmak için çok kısa ^^

Geçenlerde Rihanna'nın bir klibinin sadece 22.00'dan sonra televizyonlarda gösterilebileceği ile ilgili bir haber okudum klibi izledim ve o kadar subliminal mesajlarla ilgili öğrendiğim şeyden sonra bu klibin basit bir klip olmadığı düşündüm çünkü arada göz gibi imgesel şeyler devreye giriyordu bende klibi youtube'da araştırdım.

Klibin Orjinali:

Bu araştırmalarım sonucu bulduğum yukardaki gibi klibin sondan başa sarma sonucu oluşan:

Ayrıca orjinal klipte söylediğim gibi bazı imgeler ve simgeler var bu konularla ilgili arkadaşların hemen dikkatini çeker.

Ve ayrıca rihannanın bu tarz mesaj veren klipleri sadece bununla sınırlı değildir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt