Takımı
Besiktas

Turok Silkroad Private Server Kuruldu ! (Türklere ait private server.)

Kayıt olmak için TIKLA!

Resmi foruma gitmek için TIKLA!

Download

Patch

1.092 PATCH TIKLA İNDİR!

Server Özellikleri

Turok Max Level : 110 Level
Turok Mastery : 330
Turok Exp Rate : x20
Turok SP Rate: x20
Turok Gold Rate: x10
Turok Drop Rate : x10

Server ile ilgili resmi açıklama

Turok ZSZC mi?

Herkese selamlar,

Bu soru forumlarımızda bazı üyelerimiz tarafından sorulmuş. Bizlerde bir açıklık getirelim istedik.

Turok ZSZC değildir ancak ZSZC sunucusunda barınıyor. Bunun sebebi ise serverın ve bağlantının alanı içerisinde en kalitelisi olması. Ana yönetim takımıda sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için ZSZC sunucusunu tercih etti.

Turok takımının tamamiyle ZSZC takımından da farklı olduğunu belirtmek isterim. Tek benzerliği IP'nin eski ZSZC serverıyla aynı IP ye sahip olması ve Türk GM, satış ve destek grubunun aynı olması.

Turok sadece Türklere özeldir. ZSZC takımından kimse yoktur ancak Turok'un sahibide, ZSZC ve aynı alanda ki diğer oyunlar gibi Çinlidir.

Umuyorum bu açıklama yeterli olmuştur.

TUROK PRIVATE SERVER.

Serverda sadece Türkler mi var?

Turok serverı Türk Oyunculara Yönelik Bir Serverdır. Yabancı Kullanıcılarda Kayıt Olabilir Bu Nedenle Şuan için Tamamiyle Türk Serverı Diyemiyoruz. Serverın Diğer Private Serverlarla ilgisi Yoktur Yeni Bir Girişimdir

TUROK PRIVATE SERVER.

Oyundan bir ScreenShot:

Saygılarımızla;

Takımı
Galatasaray
ZSZC ve türevi serverların işi biraz zor elitesilkroad bambaşka bir anlayış getirdi private server furyasına.

invaders

Bilgiliyim
Elite sro tüm privatelerin sonunu getirdi buda bi zszc son çırpınışları =).

işte ya private dediğin böle olur.
bir kullanıcının sorusu:
bot serbestmi
resmi site yöneticisi cevap:
evet
ne güzel :D private serverda botun yasak oluşunu bi türlü anlayamamıştım :D

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:

Turok Silkroad Private Server Kuruldu ! (Türklere ait private server.)

Kayıt olmak için TIKLA!

Resmi foruma gitmek için TIKLA!

Download

Patch

1.092 PATCH TIKLA İNDİR!

Server Özellikleri

Turok Max Level : 110 Level
Turok Mastery : 330
Turok Exp Rate : x20
Turok SP Rate: x20
Turok Gold Rate: x10
Turok Drop Rate : x10

Server ile ilgili resmi açıklama

Turok ZSZC mi?

Herkese selamlar,

Bu soru forumlarımızda bazı üyelerimiz tarafından sorulmuş. Bizlerde bir açıklık getirelim istedik.

Turok ZSZC değildir ancak ZSZC sunucusunda barınıyor. Bunun sebebi ise serverın ve bağlantının alanı içerisinde en kalitelisi olması. Ana yönetim takımıda sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için ZSZC sunucusunu tercih etti.

Turok takımının tamamiyle ZSZC takımından da farklı olduğunu belirtmek isterim. Tek benzerliği IP'nin eski ZSZC serverıyla aynı IP ye sahip olması ve Türk GM, satış ve destek grubunun aynı olması.

Turok sadece Türklere özeldir. ZSZC takımından kimse yoktur ancak Turok'un sahibide, ZSZC ve aynı alanda ki diğer oyunlar gibi Çinlidir.

Umuyorum bu açıklama yeterli olmuştur.

TUROK PRIVATE SERVER.

Serverda sadece Türkler mi var?

Turok serverı Türk Oyunculara Yönelik Bir Serverdır. Yabancı Kullanıcılarda Kayıt Olabilir Bu Nedenle Şuan için Tamamiyle Türk Serverı Diyemiyoruz. Serverın Diğer Private Serverlarla ilgisi Yoktur Yeni Bir Girişimdir

TUROK PRIVATE SERVER.

Oyundan bir ScreenShot:

Saygılarımızla;

Oyundan resim eklendi.

Lenneth 1 senedir oynamıyorum.ECSRO VİP'in en sağlamıydım burda hava atma gibi bi lüksüm yok.
TUROK'ta 110 level max var . Serverin en sağlam elemanı yani item dışında build dışında en avantajlısı hangisi olur ?
Tek bi cevap.

the server undergoing inspection or updates . connect to turok for more information -- diyo o yazıya tamama bastıgımda launcer gelıyo -- sol ustte ver 1.091 diyo heralde bundan dolayı- ama yınede sız bılırsınız --

Takımı
Besiktas
Aragornn2 demiş ki:
Lenneth 1 senedir oynamıyorum.ECSRO VİP'in en sağlamıydım burda hava atma gibi bi lüksüm yok.
TUROK'ta 110 level max var . Serverin en sağlam elemanı yani item dışında build dışında en avantajlısı hangisi olur ?
Tek bi cevap.
Oyun stiline bağlı, Unique mi, Pvp mi ?

Yukarı Alt