1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Turnuvada etkinlikler hız kesmiyor!


 1. BrendiBelle

  BrendiBelle rank8

  Kayıt:
  19 Nisan 2008
  Mesajlar:
  2.827
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  BrandiBelle İle Özel Bir mekanda ^^
  Bandırma'da 2 gündür devam eden 4. Geleneksel Banvit-Tübad Turnuvası bir yandan nefes kesen mücadelelere sahne olurken, diğer yandan da Turnuva yetkililerinin düzenledikleri organizasyonlar takdir topluyor.

  banvit_panel_09.jpg

  Bandırma’nın ve Türkiye’nin basketbol gündemine damgasını vuran Banvit&Tübad Turnuvası, düzenlenen sosyal etkinliklerle de gündem oluşturmaya devam ediyor. Turnuva yetkilileri dün yaptıkları ziyaretlerde Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü, Belediye Başkanlığı ve Garnizon Komutanlığı’na konuk oldular.

  Ziyaretler Bandırma Kaykakamı Salih Keser’in Önder Seden, Mehmet Baturalp, Aydın Örs, Çetin Yılmaz ve Banvit BK İdari Koordinatörü Adnan Zeytingöz’ü makamında kabul etmesiyle başladı. Turnuva hakkında İlçe Kaymakamı’na bilgi veren Turnuva yetkilileri Salih Keser’e ziyaret anısına plaket sundular.

  Sonrasında Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Uğur Gül ve Bandırma Belediye Başkanı Recep Eraydın’ı da makamında ziyaret eden heyet, kendilerine her konuda destek olan emniyet teşkilatı ve belediye başkanlığına da teşekkürlerini sundular. Turnuva ve basketbolla dolu keyifli sohbetlerden sonra Emniyet Müdürü ve Belediye Başkanı’na, Turnuva yetkilileri tarafından makamlarında plaket takdim edildi.

  Heyet daha sonra Garnizon Komutanlığı’nın bulunduğu Bandırma 6. Ana Jet Üs Komutanlığı’na geçti. Burada Tuğgeneral Ayhan Gümüş tarafından kabul edilen heyet, Banvit&Tübad Turnuvası, çekişmeli geçen maçlar ve takımlar hakkında Üs Komutanı’yla keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler. Turnuva yetkilileri ziyaret anısına Tuğg. Ayhan Gümüş’e plaket takdim ederken, Garnizon Komutanı da kendilerine filo ambleminin bulunduğu bir plaket sundu.

  4. Geleneksel Banvit&Tübad Turnuvası’nda bugün gerçekleştirilen etkinlik ise Bandırma Kapalı Cezaevi’nde yapılan “Basketbol Paneli”ydi. Cezaevi yetkilileri ve hükümlüler tarafından ilgiyle karşılanan panelin sunuculuğunu İsmet Badem yaptı. Panelin konukları ise Önder Seden, Mehmet Baturalp, Aydın Örs, Çetin Yılmaz, Tuğrul Demir ile ünlü basketbolcular, Banvit’ten Caner Topaloğlu, Antalya Bş. Bld.’den Can Akın ve Aliağa Petkim’den Reha Öz’dü.

  Panele katılanların, kendilerini, basketbolla ilgili düşüncelerini ve anılarını izleyicilerle paylaşmasıyla gelişen basketbol sohbeti, sonrasında soru-cevap şekline dönüştü. İzleyicilerden gelen ilginç sorulara da cevap veren panelistlerle izleyicilerin diyaloğu görülmeye değer güzellikteydi. Panel sırasında cezaevinde kalan hükümlülere Banvit forması ve basketbol topu hediye edildi.

  Basketbol Paneli’nin sonlarında hükümlülerden ve basketbolculardan oluşan 3’er kişilik takımın tek potada yaptığı maç ise, güne renk katan güzel görüntülere sahne oldu.

  Panel, Organizasyon yetkilileri ve Cezaevi yetkililerinin karşılıklı olarak günün anısına verdikleri plaket ve hediyelerle son buldu.