Bende başlıyacaktım baktım nova satışı var hiç bulaşmıyayım dedim nede olsa herşey gibi parayı veren düdüğü çalıyor :)

5-10 kişi var oyunda online ve kimseyi göremiyorsunuz kasarken ben bi unique eventte tüm playerları görmüştüm 10 kişi felan :D tavsiyem hiç başlamamanız.

brkcbbr demiş ki:
5-10 kişi var oyunda online ve kimseyi göremiyorsunuz kasarken ben bi unique eventte tüm playerları görmüştüm 10 kişi felan :D tavsiyem hiç başlamamanız.
:P:P:P:P

Şuan Oyunda 73 Onlinemiz Mevcut Siz Sanırım Oyuna İlk Açıldığı Gün Baktınız ? Serverimizin Yeni Oldugunu belırttık.Oyunun Online Durumuna Gore Fikir bildiren bir mantığın Zaten Turkroad Online ıcınde Olmasını Biz İstemeyiz.Teşekkürler.

brkcbbr demiş ki:

Tavsiyem uniques Event Fotoğraflarını İncelemeniz :) Merak ediyorum Diğer Pvp Oynuyanların Başarılı Isler Karşısında Bu Tur Yorumlar Neden Yapar.

Öncelikle Şunu belirteyim Bu Konu Eleştiri almak yada almamak ıcın acılmadı. Videomuz edit videodur. Baştan Aşağıya Bir Video hazırlayacak bir vaktımız yok

Ayrıca Serverde An İtibarı İle 97 Kişi Onlinedir.Serverin Online Durumlarına göre eleştirmenın dogru olmadıgını dusunuyorum.Bizim acelemiz yok biz serverimiz acıldıktan 1 ay sonra reklam yapmaya başladık. Eksiksiz Bir Oyun Sunabilmek Icın. Oyun Açılalı tam 3 hafta olmuştur. 1 Ay Dahi Değil Oyunu tam olarak eksizsiz hale 5 Gün Once gelmıstır Reklam yapmayada 3 gun once extraloob.com ıle başlandı.Yorumlarınızı Ona gore yaparsanız memnun Olurum.

Yukarı Alt