birkaç yıldır oynamıyorum bu silkroad. acaba hangi özellikte bilgisayar lazım?turkroad 90xmiş. benim için ne ifade etmeli? bir ara sjsro vardı 30xtı. ama yinede botsuzluktan yavaş kasılıyordu. turkroadın botu falan varmı? oyunun normal srodan ne kadar eksiği var. silkli özellikler ne kadar var mesela. event yada o tarz özellikler varmı. demek istediğimi anlamışsınızdır umarım.sun satışı varmı yada 120ff char satışı.server doluluğu nasıl?laglımı acaba?nerden bilgi edinebilirim acaba sitesinin forumuna ulaşmıyorum

90x demek bir gün full elle kasarsan 90-100 lv olursun demek rateler normal private için. Zaten önemli olan item dizmektir privatelerde. sun-nova satşı yok bildiğim kadarıyla gerekte yok bence Oyun hiç dolu değil onu söyliyeyim 1 aya felan belki kasarken fln insan görebilirsin. çünkü anca aradığında insan bulabiliyorsun. iletisim-ve-bug-report-destek-t269997.html burada iletişim adresleri var. event,Fotress War,Arena vb srodaki bütün eventler var oyunda .

brkcbbr demiş ki:
90x demek bir gün full elle kasarsan 90-100 lv olursun demek rateler normal private için. Zaten önemli olan item dizmektir privatelerde. sun-nova satşı yok bildiğim kadarıyla gerekte yok bence Oyun hiç dolu değil onu söyliyeyim 1 aya felan belki kasarken fln insan görebilirsin. çünkü anca aradığında insan bulabiliyorsun. iletisim-ve-bug-report-destek-t269997.html burada iletişim adresleri var. event,Fotress War,Arena vb srodaki bütün eventler var oyunda .

90x ratede bir günde 100 mü oldun elle kasarak :headbang:

Exp ticket şehre gitmemek felan oldum işte :D birde alışkınım bot kullanmam isroda whiteangel

euda varmış. çok güzelmiş. ama tüm gün oturucak zamanım yok.belki 2 saat günde. 50-100tl vereyim zevkini çıkarayım istiyorum. eskiden isroda eventking yapmıştım 30lv fullsosun :) ama silinmiş. aynı şeyi şimdi oturup yapmam.ösys için çalışmıyor olsam oynardım turkroad.kesinlikle.küfür kısmında hafif abartmışlar sanırsam ama iyi olmuş bir yerden sonrası için gerekli .

bende nvdia 8800gt var 512mblik.yetermi sro için?peki diyelimki açtım başladım.fazla kasmadan zaman harcamadan yapabileceğim eğlenceli şeyler varmı?battle arena tarzı şeyler hakkında hiç bilgim yok. mesela yüksek lv olmadan birşeyler yapabilirmiyim?

Günde 2 saat küçünsenecek bir vakit değil. 2 haftaya 120lv olursun itemde dizersin. sonrada uniq,event,pvp,ftw,job gibi işlerle uğraşırsın zevk için :coffee:

Gercekten cok hoş bir oyun olmuş. bu kadar zevk alabılecegım bır pvp server daha once gormemıstım umarım devamı gelır hergun eventler yapılması ve gmlerın gercekten ılgılı olması cok hoş

indirdim kurdum kontrol aldım silk almaya hazırlanıyordumki oyunu benim bilgisayar açmadı... eskiden verdiği hatayı tekrar veriyor. 2 ekran kartı var. biri nvdia 8800gt. diğeri kasanın kendi kartı. dönüştürücüyle 8800gtyi kullanmaya çalışıyorum olmuyor.basit bir sorun ama hiç anlamıyorum bilgisayardan..neyse yaza tamirciyle artık..oturuyum 200 soru daha fazla çözeyim. teşekkürler herkese

Yukarı Alt