Evet beyler guildin ismi gayet güsel ve 5 lwl vipdekiler bilir şu an için 3 kişi var isteyenler gelebilir müracaat KinqNukeR, KinqBladeR,KinqGlavieR, iLLeGaL0010, EFSANE , pm atabilirsiniz(diceksinizki 3 kişi dedin 6 kişi var 3 char benim ondan xD :D) isteyen herkesi bekleris lütfen türkler artık sadece 1 guildde birleşsin ki herkes rahat etsin !! TurkMasteR ismi ve lwl i sayesinde türkleri gayet ii tarif eder diye düşünüyorum.. :thumbsup: Herkesi Beklerim

Saygılar

up up upppp güncel beyler artık toplanım tüm türler olarakkk ... şu an 7 kişi var (3 ü benim 2 si arkın xD :D)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bırakın artık bu tüm Türk'ler'i tek çatı altında birleştirme hayallerini. Böyle bir şeyin olması imkansız. Oyunda çok sayıda iyimser yabancı oyuncu da var ve böyleleri hepimizin guildindi bulunuyor-ki hiç kimse durup dururken guildini bırakmak istemez.

XanJouLo

Öğretiyorum
Wax Whine demiş ki:
Bırakın artık bu tüm Türk'ler'i tek çatı altında birleştirme hayallerini. Böyle bir şeyin olması imkansız. Oyunda çok sayıda iyimser yabancı oyuncu da var ve böyleleri hepimizin guildindi bulunuyor-ki hiç kimse durup dururken guildini bırakmak istemez.
Zaten guild adı TurkMaster=TurkBaşkan anlamına geliyor tüm Türkler bu guild altında birleşse yine Türkler cahil süsü almış olur sonuna "s" takısı koymuş olsaydın hadi neyse.

WeAre

Buralıyım
bu işi en az 3 kere denedik arkadaşım hepsi de başarısız oldu bundan sonra kimse beni guildimden çıkartamaz warlar hariç

En azından bi Türk Kelimesi geçio sizde oda yoq nedenini anlamış deilim türklüğünüzden korkuomusunuz bi kaç kişi gördüm yabancı sandığım bakıyorum türk çıkıo bu kadar neden korkuyorsunuz tüküm demeye ??? !!

XanJouLo

Öğretiyorum
KinqBladeR demiş ki:
En azından bi Türk Kelimesi geçio sizde oda yoq nedenini anlamış deilim türklüğünüzden korkuomusunuz bi kaç kişi gördüm yabancı sandığım bakıyorum türk çıkıo bu kadar neden korkuyorsunuz tüküm demeye ??? !!
lol o dediklerin almanyada yaşayan türkler. hangimizi yabancı sandın oyunda? Türklüğümüzden korktuğumuz yok bu işler böyle yürüyor.. Guildini biizmkilerden kaç ay önce açtın milim ilerleme yok..

XanJouLo demiş ki:
KinqBladeR demiş ki:
lol o dediklerin almanyada yaşayan türkler. hangimizi yabancı sandın oyunda? Türklüğümüzden korktuğumuz yok bu işler böyle yürüyor.. Guildini biizmkilerden kaç ay önce açtın milim ilerleme yok..
:muck: O kadar saçma konuşuyorsunki , İllaki Turk kelimesinin geçtiği bir guild açan mı Türk'üm diyebiliyor ? :coffee:

Bide şimdi bakalım sağlamlar arasında bi charım oldu sağlam bi guildimiz oldu siz nerdesiniz hack ^^ kim hackledi hep koruduğunuz o almanlar Türkün Türkden başka dostu yoqtur arada sorunlar çıksada gerçekten güvenilir namuslu Türkler de var !!

Yukarı Alt