arkadaşlar böyle bir olayla karşılaşmak istemezdim ama maalesef bunu da gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim . herşeye kan bulaştıran pkk yanlısı , cebinde Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı taşıyan ve bu ülkenin adam olsunlar diye her sene kitaplarını dahi verdiği birkaç bebe eldorado serverimizde KURDISTAN diye bir guild açmış bulunmaktadırlar . edindiğim bilgilere göre masteri haciko ymuş bu bilgiyi de ejder_35 diye bir guild üyesinden aldım . bu konuda hassasiyet göstermemiz gerektiğini düşünüyorum . şimdiden ilginize teşekkür ederim . saygılar ...

pfffffff

Aileden
arkadasim cok buyuk terbiyesizlik yapmislar iste ilgi cekmek icin yapilan bisiy bu besbelli kiniyorum boyle kisileri :?!!!

iste gercekte elde edemedikleri ve asla elde edemeyecekleri seyleri bole oyunalrda kendielrini tatmin ediolar orda yazssa nolcak sadece sacma sapan bi hayalleri onlarin bu birakin oyunda istedikerlni yapsinlar nede olsa bole biis asla gerceklesmeyecek

O guildi biliorum şerefsizler yaw tüm ezik kürtleri toplayıp açmışlar illa sövdürtcekler :evil:

Ben her bu guildin üyesini gördüğümde niye girdin filan diyorum bilerek diyolarsa sövüyorum :D

Jigsaw

Aileden
Siz de The_Turks diye guild açıyorunuz, Avustrulyalısı da Aussie_Rulz diye. Sana giren çıkan yok. Haa adamlar gelir başlar Türkler'e küfür etmeye o zaman savaş açarsın, korkar kabul etmez o zaman adam yerine koymayacaksın hiç birini.

Jigsaw demiş ki:
Siz de The_Turks diye guild açıyorunuz, Avustrulyalısı da Aussie_Rulz diye. Sana giren çıkan yok. Haa adamlar gelir başlar Türkler'e küfür etmeye o zaman savaş açarsın, korkar kabul etmez o zaman adam yerine koymayacaksın hiç birini.
Türklerin Türkiye Diye Guild Açması Normal Veya Avustrulyalının Aussie Die..Ama Gerçekte Kürdistan Diye Biyer Yoktur.Onlar Türkiyenin Güneydoğu Anadolusu İle Kuzey Irakı Kendi Hayallerinde Birleştirip O Bölgeye Kürdistan Dior..Tek Amaçları Ve Gayeleri Yıllardan Beri Türkiyeyi Bölüp GÜneydoğu Anadolu Bölgemizi Ele Almaya Çalışmak..Yani Bu Adamlar Pkk Yandaşları...

Jigsaw

Aileden
KolerA demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Türklerin Türkiye Diye Guild Açması Normal Veya Avustrulyalının Aussie Die..Ama Gerçekte Kürdistan Diye Biyer Yoktur.Onlar Türkiyenin Güneydoğu Anadolusu İle Kuzey Irakı Kendi Hayallerinde Birleştirip O Bölgeye Kürdistan Dior..Tek Amaçları Ve Gayeleri Yıllardan Beri Türkiyeyi Bölüp GÜneydoğu Anadolu Bölgemizi Ele Almaya Çalışmak..Yani Bu Adamlar Pkk Yandaşları...
Bize göre yoktur onlara göre vardır, onlara göre doğrudur bize göre yanlıştır. Önemli olan nerede, kimin sözünün geçtiği o da bizim sözümüz. Silkroad'da Güneydoğu Anadolu bölgesi yok, Constantinople'ın yarısı parçalanmış olduğundan yani hiç bir yeri ele geçiremezler. :wink1:

ben bir seferinde fark ettim bütün canavarları bu bebenin yanına çektim tabiki anında yattı tek taktik bu olsun...alış veriş selam yada kasma yapmayın taxsiye bile almayın....

bende eldoradoda gordum bu guıldden charları ve taxi yaptıgım zaman bunları taxime almıyorum.en iyisi bu bunlar benım oldugum yerde kasılamaz.

Jigsaw demiş ki:
KolerA demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Bize göre yoktur onlara göre vardır, onlara göre doğrudur bize göre yanlıştır. Önemli olan nerede, kimin sözünün geçtiği o da bizim sözümüz. Silkroad'da Güneydoğu Anadolu bölgesi yok, Constantinople'ın yarısı parçalanmış olduğundan yani hiç bir yeri ele geçiremezler. :wink1:
1- Haklı
2- daha haklı
3- harbi haklı :mrgreen:

bu şerefsizleri semarkanda EFSANE_35 diye bir kansız kasarken gördüm...kandilde olduğu gibi bir delige saklanmışlar..sataştımda kandilden temizledik sıra bu serverde diye... yaratık çekerek tow çektim tekrar gittiğimde 2.80 yatıyorlardı..ve kafa tascılıkla suçlandım... eğer vatanımı sevmek kafa tascılıksa ben en büyük kafa tascıyım...

offffff xDDDDD Ne KAdar Büyüttünüz ya xD Kandil miş şuymuş buymuşş

Sunu Unutmayın Bu oyunda pkk lı die bişi yok Pkk lı dedigin Dagda olur xD Bunlar Sadece Reklam xD

Yukarı Alt