Colin demiş ki:
Amerikan: ne derler bilirsin jack, hayat beklenmedik
surprizlerle doludur...
Turk: valla oglum bir soz var hani, kaderde varsa
düzülmek neye yarar üzülmek...

hahahaheheuheuhu
jhsaduashd buna yarıldım yıkıldım bittim :starving:

Güzelmiş :)
Şaka amaçlı olduğu belli .Ama düşündükce haklı yönleri ortaya çıkıyo...

virtuez demiş ki:
kendi akranlarından alıntılar diye ekle istersen..başlığında TURK ler kısmınıda editlemeyi unutma.
Her topicte problem yaratmaya andmı içtin.Şaka maksatlı olduğunumu anlıyamıyomusun yoksa

şimdi arkadaşlar orada konuyu açan arkadaşın adını sadece Türk olanla değiştirdim noluyoruz diye sataşmalar başladı...bak burada konuyu tek kişiye endeksleyince problem çıkıyor ama bir milletin adı geçince kendini Türk olarak gören hiç kimsenin kılı kıprdamıyor... kendimizle neden bu kadar alay ederiz onu bir düşünün...yada konuyu açan yada cevap yazarak destekleyen kişinin Türklüğünden şüphe ettiğimi açıklarsam ne nolur...yukarıda geçenlerin mahalle ağzı olduğunu birilerinin çok hoşuna gittiği doğrudur ama hoşuna giden kişilerin ise Türk olma ihtimali % kaç....????

LoneLyWaLker demiş ki:
Güzelmiş :)
Şaka amaçlı olduğu belli .Ama düşündükce haklı yönleri ortaya çıkıyo...

virtuez demiş ki:
kendi akranlarından alıntılar diye ekle istersen..başlığında TURK ler kısmınıda editlemeyi unutma.
Her topicte problem yaratmaya andmı içtin.Şaka maksatlı olduğunumu anlıyamıyomusun yoksa
her şakanın içinde bi gerçek yokmu yoksa :evil:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
alpay29 demiş ki:
şimdi arkadaşlar orada konuyu açan arkadaşın adını sadece Türk olanla değiştirdim noluyoruz diye sataşmalar başladı...bak burada konuyu tek kişiye endeksleyince problem çıkıyor ama bir milletin adı geçince kendini Türk olarak gören hiç kimsenin kılı kıprdamıyor... kendimizle neden bu kadar alay ederiz onu bir düşünün...yada konuyu açan yada cevap yazarak destekleyen kişinin Türklüğünden şüphe ettiğimi açıklarsam ne nolur...yukarıda geçenlerin mahalle ağzı olduğunu birilerinin çok hoşuna gittiği doğrudur ama hoşuna giden kişilerin ise Türk olma ihtimali % kaç....????
ne demek istediğin anlaşılmıyo hiç de. biraz daha açıklarsan iyi olur. Benim de çok hoşuma gitti ama bu mahalle ağzıdır doru.

Ama kibar çevirmenler yüznden yabancı konuşmalar böyle çevriliyor.yoksa onlarda mahalle ağzıyla konuşuyorlar ve

bir dilden diğerine yüzde 100 çeviri mümkün olmadığından elbette amerikalının mahalle ağzıyla bizimki bir olarak çevirilmez dolayısıyla resmiyetteki konuşma gbi çevriliyor biraz da

Yukarı Alt