EmmaW

bu çocukça hareketlerin tek yasaklanma yöntemi oyunun paralı olması umarım oyun paralı olurda beyin yaşları 1-2 olan çocuklar giremez..

O kadar çok cahil türk varki . 64 bi wizard vardı pvpde kesmiştim türk olduğum anlaşılmıyordu Fu*k me , Fu*k me diyordu xD . Bunlar küfretmemeyi öğrenmediği sürece daha çok nefret ederler bizden .

bizdeki felsefe basit :) " madem türksün göster ürksün " her yerde kendimizi göstermeye hevesliyiz. ama şu varki yabancılar yapıncada kralını yapıyor.

Bende Sordum 1 Yabancıya TurkLeri Neden Sevmıyosun Diye Bana SoyLedıqı Cvp Bu
TurkLer UniqeLerde Ptden AtıyorLar
ScammerLık YapıoLar
Ks YapıoLar
Kufur EdiyoLar

sorduğun soruların hepsi çok dogru ve gercekten sorunun cevabı onlar bn cok sahıt oldum buna ama bu butun Türklerin kötü olduğu anlamına gelmez tabiiki ama yabancılar hıcbırsekılde kötülük yapmıyolar ornegın bı taxideyken taxi 1.5 M di bn yarım saat ıstedım adan olmaz dedı fakat ısrar ettım ve 750K verecegıme 7.5 M verdım adam 6 M yı gerı verdı ve 1 saat gayet guzel kastı

sorduğun soruların hepsi çok dogru ve gercekten sorunun cevabı onlar bn cok sahıt oldum buna ama bu butun Türklerin kötü olduğu anlamına gelmez tabiiki ama yabancılar hıcbırsekılde kötülük yapmıyolar ornegın bı taxideyken taxi 1.5 M di bn yarım saat ıstedım adan olmaz dedı fakat ısrar ettım ve 750K verecegıme 7.5 M verdım adam 6 M yı gerı verdı ve 1 saat gayet guzel kastı

Ben 13 yaşındayım Ve Benimde Bu Oyunu Oynamaya Hakkım Var yazmışsınız 10-15 yaş arası çocuklar oynamaya devam ederse vs vs... E Bende Çocuğum Burda Söylenilenlerin Hepsine Şahit Oldum Haklısınız.Türk Milletinin Yabancılarla Alıp Veremediği 1 Cahil Olmaları 2 Kurtuluş Savaşındanmıdır Nedir Bi Azamiyet Var Nerde Yabancı Orda Türk Dalga Geçer Küfür Vs. Vs.Herkez İçin Söylemiyorum bunları Sözüm Yapanlara Cahil Olmaları Diyorum Çünkü Bir Sürü Tanıdığım Var Yabancı Dil Bilmeden Bu oyunu Oynayan.Sonrada Böyle olup Çıkan.Kafam Takılıyor Türkçe Dil Paketi Gelicekmiş.Ozaman Tamamen Türkler Dolucak Ozaman Oyundan Dışlanmak Neymiş Görücez.Vietnam Gibi Olucak Halimit Vsro Bizimde TrSro Olur Herhalde

Bir ara aklıma takılmıştı benim israilli veletlere bakıç açımla (nefret) acaba yabancılarda bana öylemi bakıyor diye. :D

brkcn demiş ki:
Ben 13 yaşındayım Ve Benimde Bu Oyunu Oynamaya Hakkım Var yazmışsınız 10-15 yaş arası çocuklar oynamaya devam ederse vs vs... E Bende Çocuğum Burda Söylenilenlerin Hepsine Şahit Oldum Haklısınız.Türk Milletinin Yabancılarla Alıp Veremediği 1 Cahil Olmaları 2 Kurtuluş Savaşındanmıdır Nedir Bi Azamiyet Var Nerde Yabancı Orda Türk Dalga Geçer Küfür Vs. Vs.Herkez İçin Söylemiyorum bunları Sözüm Yapanlara Cahil Olmaları Diyorum Çünkü Bir Sürü Tanıdığım Var Yabancı Dil Bilmeden Bu oyunu Oynayan.Sonrada Böyle olup Çıkan.Kafam Takılıyor Türkçe Dil Paketi Gelicekmiş.Ozaman Tamamen Türkler Dolucak Ozaman Oyundan Dışlanmak Neymiş Görücez.Vietnam Gibi Olucak Halimit Vsro Bizimde TrSro Olur Herhalde
senin yaşının 15 veya 13 olması o kadar da önemli değildir. neyin ne olduğunu anlayacak kadar kapasiten varsa istersen 10 yaşında ol :) ama ben görüyorum ki oyunda 17+ hatta 20+ yaşlardaki insaların bile kafasının basmadığı çok şey var ^^ şimdi yazsam 1 sayfayı doldurum ki zaten bu konu hakkında baya yazmışımdır :P

yabancılar bnm işime yarıyor ingilizce dersi 5 bütün yazılılardan 100 aliom valla :D

GTA

rank8
Arkadaşlar tüm dünya dedelerimizden az çekmemiş koca cihana hüküm sürmüş bi ecdadın torunlarıyız.Bir fermanla paristeki baloları fuhuş evlerini kapatan ecdadımız değilmiydi.Bu gavurlar biliyorlar ve korkuyorlar şuan uyuyoruz bir uyanırsak dünyada ses çıkaran bi toplumuz bunu unutmayın.Korktukları için bu üzerimize gelişleri ha bizim veletler hiçbi ibne deil öyleler tabiki ama en şerefsiz türk en şerefli bir ingilizden daha değerlidir benim gözümde.

en nefret ettiğim şeylerden biride oyunda tanıştığım yabancı bir akradaşı pvp de korurken ona saldıran türklerin ana bacı sövmesi

BİZ TÜRKLER SÜTTEN ÇIKMIŞ AKKAŞIK DEĞİLİZ. ELBETTE OYUNDA BİZİM VELETLER DURDUĞU YERDE DURMUYOR. ANCAK BİZDEN NEFRET EDİLMESİNİN EN BÜYÜK NEDENİ TARİHİN DERİNLİKLERİNDEN GELEN KUYRUK ACILARIDIR! Bunu unutmayın lütfen :wink1:

Gameworld

Bilgiliyim
zagaron demiş ki:
BİZ TÜRKLER SÜTTEN ÇIKMIŞ AKKAŞIK DEĞİLİZ. ELBETTE OYUNDA BİZİM VELETLER DURDUĞU YERDE DURMUYOR. ANCAK BİZDEN NEFRET EDİLMESİNİN EN BÜYÜK NEDENİ TARİHİN DERİNLİKLERİNDEN GELEN KUYRUK ACILARIDIR! Bunu unutmayın lütfen :wink1:
Yabancılarda sütten çıkmış ak kaşık değil bunu bilin sro da benim gibi bir alman guildine girin görürsünüz.Bide bizde veletlerde çok oyuna giriyo yabancılarda daha az çocuk oranı...
Zamanında almanlar globalden türklere küfür ederdi bende onlarla global savasına girerdim...(BAZEN LAZIM OLUYOR)

Yabancı oyuncular özellikle Amerika,Almanya hatta bazen Mısır bile artık Türkiye'yi oyunda görmek istemiyorlar.Bunun nedeni siyasetle ilgili olabilir.Ama benim görüşüm kıskançlıktır.Oyunda ipek yolundan bahsediliyor ve son durağı Türkiye içindedir.Türk online oyuncu kitlesi bunu bir avantaj olduğunu benimseyip oyuna saldırmışlardır.Ve ne diyelim 'Joymax' hakkını verio Türkiye'nin.Çünkü oyunda gittikçe artan türk oyuncu sayısı ve yüksek çarların artması Silkroad ekibinin başından beri ilgisini çekmiştir.Türk oyuncuların bu yaklaşımı beni ürkütüyor.Türkiye'deki oyuncu kitlesinin bu şekilde dışa bağımlılığını ve dışarıya giden binlerce tl'nin önünün kesilmesi gerek.Eğer bu oyunun Türkiye serveri ve Gm leri olsaydı bu para türk oyunculuğuna giderdi ve belki içe bağımlılık yaratıp oyun dünyasını ele geçirebilirdik...

[GM]Polgara demiş ki:
Bunun sebebi herşeyden önce cehaletimiz ve ebeveynlerin çocukları bilinçsiz büyütmesi. Bakın büyütmek diyorum. Bende bu yaşımda çocuk büyütürüm. Armut'ta dalında büyüyor. Önemli olan yetiştirmek eğitmek.Bu yüzden hangi konuya deinirseniz değinin konu ebeveyne gider. Ordan siyasete dîne kadar uzanırız.
Sadece şunu söyleyeyim bizde 11-15 yaş grubu bunu oynadıkça , bizim açgözlülüğümüz doymadıkça , nerde beleş oraya yerleş kavramını kafamızdan atmadıkça onlar da bizden nefret etmekten vazgeçmeyecekler.

11-15 yaş grubu çocuklar, büyüklerinden gördüklerini taklit eder, önce düzelme büyüklerde başlamalı...

Yukarı Alt