Birkaç sitede bu tarz konular gördüm ama bana en mantıklı ve inandırıcı şimdi vereceğim sebepler geldi.

Kod:
Şimdi bana diyeceksiniz "sen kimsin lan" Kimmiyim ben?Bir Türk, Ama Oyundaki Türkler yüzünden kendi 
Türklüğünden utanan bir Türk.Kaç senedir oynuyorum bu oyunu, nerde şerefsizlik orda Türkler, 
Yanlış anlamayın Türklerin hepsi Şerefsiz Demiyorum, Zaten diyemem, Çünkü değil, %10 gibi bir oranda olsa değil...
Birde şu soruları bir cevaplayın kendi kendinize:

Kaç kere bir yabancı sizi paranızı aldıktan sonra taxi den attı?
Kaç kere bir yabancı attığınız Globallere "Mama Fa.k" Cevabını verdi
Kaç kere bir yabancı Diğer yabancılarla global savaşına girip diğer oyuncuların global kullanmalarına engel oldu? 
Kullananların globaller anında sayfadan kayboldu?
Kaç kere bir yabancı "Dude give me your item then i will change it to Sosun(itemini ver sosoun yapayım) dedi?
Kaç kere bir yabancı sizi sırf gıcıklık olsun diye guild e alıp attı?
Kaç kere bir yabancı taxinin ortasındaken kendi kendine DC(!!!) oldu?
Kaç kere bir yabancı siz ondan size saldırmamasını rica ettğinizde sizi town a girene kadar 10 kere öldürdü?
Kaç kere bir yabancı Gelip Taxinize Ks yaptı? Üstelik 15 slotun 13 ü boşken?
ALINTIDIR !
Kimse alınmasın gücenmesin ama gerçektende durum üzücü ama böle burda yazanların hepsini yapanları gördüm ve hepside Türk dü bukadar işkenceye bukadar nefret benden nefret eden küfür eden bi yabancı daha görmedim herzaman yabancılarla sohbet etmiş ayrım yapmamış iyi davranmışımdır ama burda yazanları yapanlar yüzünden Türk ler nefret edilen i toplum haline gelmiştir ve bu nefret git gide büyümektdir ! bu konuya cevap yazmıyacağım sadece herkesin kendisini ve çevresindekileri yoklamasını istiyorum !

Sizin Yorumlarınızı BekLiyorum..
Konu Bir Baska Siteden Alıntıdır...

öncelikle güsel bir konuya deginmisin gusel konu olmus bunların hepsini bende yasadım ve turklerin yapma demene ragmen yapar dur demene ragmen devam eder ks yapma dersin küfür eder vs vs iste ama yabancılarda öyle bişi yok adamlar baska bir tur gibi denilenin inadına gitmez ha inadına gidende vardır yabancılardan ama turklere gıcıklıgı oldugu için gider neyse gusel konu tekrar tesekkürler..

Bunun sebebi herşeyden önce cehaletimiz ve ebeveynlerin çocukları bilinçsiz büyütmesi. Bakın büyütmek diyorum. Bende bu yaşımda çocuk büyütürüm. Armut'ta dalında büyüyor. Önemli olan yetiştirmek eğitmek.Bu yüzden hangi konuya deinirseniz değinin konu ebeveyne gider. Ordan siyasete dîne kadar uzanırız.
Sadece şunu söyleyeyim bizde 11-15 yaş grubu bunu oynadıkça , bizim açgözlülüğümüz doymadıkça , nerde beleş oraya yerleş kavramını kafamızdan atmadıkça onlar da bizden nefret etmekten vazgeçmeyecekler.

Jigsaw

Aileden
Bence bu genetik, Türk`ler böyle geldi böyle gider. Dünya`da Türk milleti gibi başka bir millet yoktur. Bazı istisnalar dışında nasıl yetiştirilirse, ne kadar okul okursa da Türk, Türk olduğunu her yerde belli ediyor. :P

Her ne kadar yabancılarda çirkin şeyler yapsada bizim kadar yapamıyor. Gerçi adamlar profesyonel kazıklıyor o da ayrı bi konu 8) işin aslı bizim milletin silkroadu kurtuluş savaşı gibi görmesi. Geçenlerde pvp yaparken 2 türk arkadaş bana sürekli saldırıp öldürmeye çalıştı biri wizard diğeri 2hand. neyse sonunda yatırdılar . başladılar abuk sabuk gülmeye biri küfretmeye başladı. Aferin size dedim . Sonra ''Aa bu türkmüş'' dediler. Beni 'gavur' sanmışlar onların deyimiyle. Yabancı olsam nolur dedim çok şey değişir dediler. Öncelikli bakış bu eğer türk değilseniz oyunda türkler tarafından sürekli taciz edlirsiniz. Yabancılarla işleri bittikten sonra sıra kendi aramıza dönüyor bu da bol küfürleşme vs arkadaşın yukarda yazdıgı tarzda şeyler. Şimdi bu kadar olumsuzolay arasında siz böyle bir millete iyi gözle bakarmısınız.şahsen ben bakma saturnde oynarken türk oldugumu belli etmeden oynadım charı satana kadar sonlarına doğru türk oldugum yayıldı ve vatan haini yabancı yalakası ilan ettiler.aslında önceden kafam çok rahattı . türk guildinde kendi ortamın olmadıktan sonra işiteceğiniz laflar : abi plvl pls abi gold pls abi bana silh alsana vs. yok dersin küfür işitirsin yaparsın daha çok isterler 1 gün yapar ertesi gün yapmazsan senden kötüsü olmaz. 10-15 arası yasta olanları konusmak bile istemiyorum . Ama 18-19 yaslarında olupta bu tazr seyler yapanlarda cok adamlar pc basında klavye basında her turlü çirkefliği yapıyolar. Normalde bizim hoşgörülü olmamız lazım bu oyunu en çok oynayn milletin bireyleri olarak ortamı sıcak tutmamız lazım ama imkansız gibi birşeyişin özü yabancı oyuncularla türk oyuncular arasında (hepsi için demiyorum) ciddi bir olgunluk farkı var.konuyu açan arkadsın imzasınada gözüm takıldı gerçekten konusması o tazr olan bir insanı direk blocluyorum oyunda : yha , baq , kanqa bilmem ne bu tarz konusan insanlar genellike çocuk ve konusmaya değmez bile.

bu yazıyı okuduktan 5 dk sonra bı gavurun taxısıne gırdım benden para aldı ve 2 dk sonra attı NEden attın dedım pt başkanı ben deılım dedı ve bıdaha almadı yanı bunu yapan sadece turkler deıl arkadaşlar ınsanların kanında var bız pek ıngılızlerle dıaloga gırmedıgımızden anlamıyoruz ama genelde onlarda bunu yapıyorlar Saygılarla

addIcFb

Aileden
__Aurora__ demiş ki:
bu yazıyı okuduktan 5 dk sonra bı gavurun taxısıne gırdım benden para aldı ve 2 dk sonra attı NEden attın dedım pt başkanı ben deılım dedı ve bıdaha almadı yanı bunu yapan sadece turkler deıl arkadaşlar ınsanların kanında var bız pek ıngılızlerle dıaloga gırmedıgımızden anlamıyoruz ama genelde onlarda bunu yapıyorlar Saygılarla
Çoğunluk türkler demek istedi ark herhalde

Oyunda 1-2 arkadaşım haricinde tanımadığım elemanlarla asla Türkçe konuşmuyorum. Sonra yapışıyolar. Öyle bir insanımız var ki bu oyunda, kendi çıkarları için yapmayacağı şey inanın ki yok. Yabancılar öyle değil. Birsürü yabancı arkadaşım var. Kimi zaman oldu som silahlarını 1 hafta için kullanmalık verdiler, kimi zaman oldu onlar beni kastı, kimi zaman oldu bana para verdiler. Onlarda böyle bir zihniyet yok yani. O yüzden yabancılarla arkadaşlık etmeye çalışıyorum.

küçük çocuklar oynamaya başlıo iyice oyunu.birinden görüo oyuna gir 1 lwl "10 k pls""50 k pls""pt pls"bunu ben şahsen gördüm nete gittim.çocuğa sordum yaş kaç?cevap:7 bu çocuk abisinden görüyor.oda başlıyor.adamdan istiyor para.vermeyince hemen azıcık bildiği ingilizcesiyle başlıyor küfürlere.adamlar napsın bizim nası olduğumuzu bilmiorlarki

Jigsaw demiş ki:
Bence bu genetik, Türk`ler böyle geldi böyle gider. Dünya`da Türk milleti gibi başka bir millet yoktur. Bazı istisnalar dışında nasıl yetiştirilirse, ne kadar okul okursa da Türk, Türk olduğunu her yerde belli ediyor. :P
:buddha:

Oyuna dini alet etmeden , ırkçılık yapmadan oynayamıyoruz ! 10 yaşındaki çocuk gavurun anlamını bilmeden ağzından düşürmüyor ! Böyle bir millet olmaz ya cidden utanmaya başladım !

Bende 12-16yaş grubu içindeim:D ,bende böle şeyler yapıom benimkide biraz ırkçılık oluo ama hakedene yapıomm,odinde bi guıld war adamların hepsinin grand namei Türklere küfür edio,Eldoradoda çinli biri war adı _ITI_'di galiba kopeğinin adı Allaha küfür edio böylelerine herşey yapılır ,En azından kendi millitimizdekine kazık atmaya pek çalışmıolar :D(taxiden atma gibi)

bu konu çok tartışılır ama şu var kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyleri bir başkasına yapmamalıyız.oyunu oynayan gençler çok biliçsizce davranıyo bir kere küfürü bırakmaları lazım.bu oyunu oynayan nice ana babalar var ben çok şaşırıyorum bu evlatlar nasıl bir terbiye almışlar olacak şey değil.çok afedersiniz çocuğum yaşında kiler de yemediğim küfür yok onun için eğitim çok önemli bir de bu oyunu kontrol altında tutanlar buna müsade etmemeliler nasıl yaparlar bilmiyorum ama olumsuz dav bulunanları hemen atmaları gerekir.sürçilisan ettiysem affola

Kişilik problemi yani insan psikolojisi onun oyun içinde yaptırdığı işlerle belli ediyor yaşadıklarını...
Kimisi bedava yaşamayı esas almayıp gider parasını 3 kuruşda olsa eliyle kasar kimi bedavaya alışıp para dilenir, ki-şi-lik tabi buda 14 yaşından önce gelişmiyor oyunu oynuyan türk kısmın %50'sinide -14 sayarsak . . .

bence sen burda türkleri aşağalamaktan başka birşey yapmamışsın.sen tüm türklerin böle olduğunu mu sanıyorsun? iyi olan zaten serverda kendini belli edio.iyi bir konu değil.konu yanlış anlaşılmış yorumlarda zaten ona göre gelmiş:(

Yukarı Alt