Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
beyler allah askına...
bu oyunda bazen deıl HEr gün globalda türkler we kurtler birbirine dewletine kufrediyor...
yeter artık bu ülke hepimizin öle böle yasıorus amaaaaaaaa

KIMSE BU VATANI BÖLEEMEZ....

bazı ipneler gelmıs birbirne düsürüor oyundakı türkleri we kürtleri bu serefsizler bu vatanda büyümesin..

Biz asil türklere zararı dokunan herkes bu vatandan bir gün gidecek..

BURASI TÜRKIYE.YA SEW YA TERK ET..

NE MUTLU TÜRKUM DİYENE

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
Dogru
bak mesela youtubeye şemame yaz kürtlrein türküsümüdür nedir

Bi girdim paso pkk şeyi bende bastım küfürü ama :lol::D

ama vatan bölünmez bölenleri - yandaşlarını ve halkını yok edersen hiç bölünmez

işte bu be yeter kendi cebinizden baskabiseye zarar vermiyosunuz
ne mutlu turkum diyene

tepkinizi koyun

bu ülke hepımızın ama bunu inkar edip isyan eden Türkiye yi hiçe sayıp kendı ülkesini kurmak isteyen kürtler var benım ve benım gıbı dusunenlerın kaldıramadıgı budur Türk insanı ne zaman kürde bi kısıtlama getırmıstır siz kürtsünüz bunları bunları yapamazsınız türkler yapar demiştir de bunlar isyan edıyor zaten ele gecırdı kürtler türkıyeyı daha ne istiyolar anlamadım su an Türkiye nin büyük sehirlerinde kürt nüfusu emınımkı daha fazladır ülke yönetımıne bakın ülkeyi yöneten kişilerin coğunlugu Türk değil kürt ben kürt düşmanı değilim sadece bizim topraklarımızdan pay isteyen kişilerden rahatsızım

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

dağdaki p*ler bu ülkeyi bölemezler burda bu ülke için ölmek isteyen yüzlerce genç yürek var.
buna kimsenin gücü yetmez

diablo000 demiş ki:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

dağdaki p*ler bu ülkeyi bölemezler burda bu ülke için ölmek isteyen yüzlerce genç yürek var.
bidaha küfür olmasın lütfen Exclamation ettiğin küfürleri onlar değil biz okuyoruz burda Evil or Very Mad

Pennywise demiş ki:
diablo000 demiş ki:
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

bidaha küfür olmasın lütfen Exclamation ettiğin küfürleri onlar değil biz okuyoruz burda Evil or Very Mad
sorry

Bence kürtler die genelleme yapmayın.Oyunda çok iyi bi arkıma kürt die bi şey söledim
Vatansever çıktı

Pkk yandaşı olan
Vatanımızı bölmeye çalışanlara(kürt,ermeni)
Atatürkü hiçe sayanlara söleyelim biz bunu

Her Kürt PKK li degildir
ama her kürt Türkiye topraklari icinde Kürdistani kurma cabasinda
bende buna gülüyorum.Yasayacaksaniz insan gibi yasayin Turkiyemizde yasamayacaksaniz...s...rin gidin.
cok iyi akli basinda okumus Kürt arkadaslarim var.Ama cok görgüsüz, terbiyesiz insaN disi olan Kürtlerde var.
Biz Türkler hic bir zaman hic bir Uyrugun insanina ayrim yapmadik, kürtlerede yapmadik yapmayizda.Ama Kürtler her zaman ayrim yapiyor her konuda ve Türkiyenin her yerinde ayrica Avrupada dahada kötü bu olay.icindeyim ve görüyorum.

Onlarin kafasinda bu tür pis düsünceler olduktan sonra Türkiye ve Türkler hic bir zaman icin onlara firsat vermeyecektir.

Tabiiki @@ NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE @@ ve Tabiiki @@ YAZIKLAR OLSUN @@Türkiyede dogup TC. Vatandasi olup, Türkiyenin ekmegini yiyipte sirf Onlar kürt biz Türküz diyede ayrimcilik yapana ....

Her Kürt pkk lı değildir çok doğru

ama yalnış olan bişey var her kürt de kürt devleti kurmak istemiyor emin olun buna

bazı darkafalı arkadaşların söyledikleri bazen çok zoruma gidiyor kendi çalıp kendi söylüyor olaylara sadece kendi tarafından bakıyor.

fazla uzatmayacam tek bir söyleyeceğim var

bende kürdüm ve bir kürt devleti kurulmasına karşıyım çünkü zaten bir devletim ülkem var üzerinde yaşadığım TC...

ben vatansever ve gerçek milliyetçi (sözde değil ) türk kardeşlerimin arkasındayım ve bende en az onlar kadar seviyorum TC yi ve onlar kadar gözümden sakınırım.

son bişey nasıl türklerin içinden şerefsiz vatan haini vs vs vs çıkabiliyorsa kürtlerinde içinde var çıkıyor belki bu oran oldukça yüksek ama her zaman söylemişimdir Başkalarının Günahlarını Suçlarını Herkese Maal Etmek Yalnıştır...Herkes kendi yaptıklarından yapacaklarından ve düşüncelerinden sorumludur. o kişilerin günahlarını ben çekmek zorunda değilim beni ilgilendirmiyor onlar yapacaklarını yaparken banamı soruyorlar.

biliyorsunuzki insan doğarken ne olacağına kendi karar veremiyor.burda kürtler gitsin onların burda yaşamaya hakkı yok diyen biri afrikada bir zenci olarakta doğmuş olabilirdi...kolu bacağı sakat olarakta...zengin biri veya fakir biri...bilmem anlatabildimmi.

Kürt olmaktan utanç duyuyorum anlamına gelmiyor bunlar(Ne Eylerse Mevlam Eyler O Eylerse Güzel Eyler...Yüce Allah'ımın verdiği bişeyi beğenmemezlik yapamam!) ama sadece bu kadar çok şerefsizin kürtlerden çıkması ve onların yüzünden bizim zor duruma düşmemiz artık canıma yetti.

Son olarak eğer düşüncelerimde bir yalnışlık varsa ve kürt olduğum için benden rahatsız olan birileri varsa söylesin forumdan ayrılırım.

evanes cok haklısın ...
ben de kurtlerin içinden gelıyorum yani erzurumdan

orda kurtler cok yakın dawranıyor birbirine kardesce yasıolar yanı orda ayırma bölme yok
ama bazıları war tam tersi

bunu sakın unutmayın beyler
siz bir kısıye nasıl dawranıyorsanız o da size aynı dawranır yanı herkes iyi we ya kötü deıldır

tan

rank8
ewt arkadaslar ole adamlar varkı eldorada bırı vardı adını hatırlıyamadım ama adam turk degılım ben kurtum dıyodu varya delı oldum o adama o an onu bı guzel s. geldı bole ınsanalar yuzunden turkıe bu halde Sad

Bu vatan bölünmez
Bu böyLe biLine
Bu vatan uğruna
Hazırız öLmeye

gerisi kfürLü oLduu için söyLemedim

Ne MUTLU TÜRKÜM dİYENE!!!kAHROLSUN PKK!!bU VATAN BÖLÜNMEZ BU BÖYLE BİLİNE BU VATAN UĞRUNA HAZIRIZ ÖLMEYE aPO NUN ŞEREFSİZLERİ SABRIMIZ KALMADI TÜRKİYE GELİOR KIRICAK KAFANI :lolmuch: Wink

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt