1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Türkiye'yi jetgiller bastı!


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach
  Türkiye'yi jetgiller bastı!
  Dünyada 5 milyon, Türkiye'de ise binden fazla robot evde onlar çalışıyor


  [​IMG]

  Dünya genelinde iRobot’un bugüne kadar yaptığı ev robotu satışı 5 milyon adedi geçti. Türkiye’de yılbaşından bu yana satılan ev temizlik robotu sayısı ise bini aştı.
  iRobot CEO’su Colin Angle, “İnsanların genelde yapmak veya zaman ayırmak istemedikleri işler için pratik robotlar yaratmanın çabası içindeyiz” diye konuştu.
  iRobot Türkiye Temsilcisi ve Korur Robot Teknolojileri şirketinin Yönetim Kurulu Başanı Ali Tan Şerbetçi ise “Temizlik robotları günümüzde insanların hayatını kolaylaştıran en önemli yardımcı” dedi.

  JETGİLLER GERÇEK OLDU

  Evde yerlerin düzenli olarak temizlendiğini bilmek tüm kadınlar için çok önemlidir. Dünyaca ünlü “Jetgiller” çizgi dizini gerçeğe dönüştüren ve Korur Robot Teknolojileri tarafından Türkiye pazarına sunulan akıllı temizlik robotları, evde kimse yokken bile düzenli olarak hizmet ettiği evi temizliyor ve hanımlara zaman kazandıryor.
  Korur Robot Teknolojileri tarafından geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına da sunulan, Amerikan iRobot tarafından geliştirilen başta Roomba modeli olmak üzere tüm temizlik robotlarından dünya genelinde bugüne kadar 5 milyon adet satıldı.
  Dünya ev robotları sektörünün büyük çoğunluğuna sahip iRobot’un geliştirdiği ev temizlik robotları çalışan kadınların, köşe bucak temizlik yapan ev hanımlarının ve çocukları için temiz bir alan yaratmak isteyen annelerin temizlikteki en büyük yardımcısı.
  Ödüllü Roomba, bilinen ev temizlik robotları arasında en bilinen ve en makul fiyatlı modeli. Yıllar içerisinde, robotik teknolojisindeki ilerlemeler Roomba’ya yansıtılınca ortaya çok gelişmiş, her işini kendi yapabilen akıllı bir yardımcı ortaya çıkarmış.
  Büyük kabul gördü iRobot CEO’ su Colin Angle, insanların genelde yapmak veya zaman ayırmak istemedikler için pratik robotlar üretme çabası içinde olduklarını belirtti. Angel, “Beş milyon adetten fazla robot satınca, bu teknolojinin ne kadar kabul gördüğünün farkına varıyorsunuz. Bu da bize insanların hayatını kolaylaştırmak ve daha güzel bir yaşam için yepyeni çözümler icat etmeye itiyor” diyor.