TURKIYEMMO'DAN ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ SİLKROAD TSHIRTÜ!

Turkiyemmo'dan 1.000 silk alana Silkroad Tshirt'ü hediye! tek yapmanız gereken silkinizi Turkiyemmo'dan alıp canlı destek ile iletişime geçmek!

ÜCRETSİZ kargo fırsatını kaçırmayın :wink1:

A

Anonymous

Guest
bundan bende 2 tane var 1 beyaz bir siyah sağolsun mustafa taa koreden getirmişti

Tony Montana demiş ki:
Silkroad oynayıpta 1000 silk almak isteyenler için süper bir haber :mrgreen: Sonuç olarak 1000 silkin yanında 25-30 TLlik T-Shirt alıyorlar
emin ol 5 lirayada tshirt çok 5 lıra verip yazı yazmakta çok kolay
sonuçta ticaret yapıyor adam bi şekilde kari bulması gerek ve silkte çok büyük bi kar payı yok
:muck:

Bazı yorumlar var benim mantığım almıyor gerçekten. Arkadaşlar silk fiyatı normal silk fiyatı, üstüne ücret koyma durumu vs var mı ? yok.. Biz bunun üzerine tshirt veriyoruz kampanya ile. İsteyen alışverişini buradan yapar isteyen yapmaz, istemiyosanız tshirt ü de almayabilirsiniz. yok ben 5 liraya basarım yok ben 10 liraya basarım.. isterseniz 1 liraya basın arkadaşlar, biz silkin üzerine tshirt fiyatı eklemediğimiz sürece o tshirt bizim armağanımızdır ve sizin onun fiyatını sorgulamaya kadar saçma sapan şeyler yapmanıza hiç de gerek yok. Şu yaptığınız yorumları saklayın, 2-3 yıl sonra dönüp okuyun, ne kadar saçmaladığınızın farkına o zaman varacaksınızdır diye umuyorum.

Yukarı Alt